Aknīstes novadā par vietām uz deputātu krēsliem cīnīsies četri saraksti
Pēc cvk.lv

Pēdējās dienās Aknīstes vēlēšanu komisijai iesniegti vēl vairāki deputātu kandidātu saraksti. Kopumā šajā novadā par vietām domē cīnīsies četri saraksti. Konkurenci vēlētāju apvienībai "Vienoti novadam" (saraksts ŠEIT), kuras priekšgalā ir līdzšinējā domes priekšsēdētāja Vija Dzene, sastādīs arī "VIENOTI NOVADA IZAUGSMEI", "Jauniešu Apvienība" un Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. 

VIENOTI NOVADA IZAUGSMEI
 
1. JĀNIS VANAGS
2. SKAIDRĪTE PUDĀNE
3. GUNTARS GEIDA
4. EVIJA ĶIĶĒNA
5. IVARS MAŽEIKA
6. IVARS EIDUKS
7. ILGA ĢILE
8. VIKTORS ŽUKOVSKIS
9. KRISTIANA KALNIETE
10. RIMA BLUDZE
11. IEVA MIEZĀNE
12. VALDIS KALNIETIS
 
Jauniešu Apvienība
 
1. Inārs Čāmāns
2. Santa Curikova
3. Atis Ašaks
4. Evita Jasāne
5. Jānis Grigalis
6. Mairis Kaplers
7. Arnis Āboliņš
8. Jānis Dronka
9. Jānis Maļinovskis
10. Klāvs Zībergs
11. Gatis Gusevs
12. Haralds Punculis
 
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
 
1. Normunds Zariņš
2. Gita Zavadska
3. Kalvis Dūna
4. Lilita Smoča
5. Dzintars Mežaraups
6. Sanita Goldberga
7. Aivars Čūrišķis
8. Jānis Gavars

Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas Latvijā notiks 2017.gada 3.jūnijā, sestdienā. Tajās  būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.


Saistītais raksts:

Pirmais vēlēšanu saraksts iesniegts arī Aknīstes novadā

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (109)

 1. anonīmais
  anonīmais
  pirms 11 mēnešiem

  Nu aknistiešiem ir visas iespējas tik vaļã no šeit tik birži kritizētãs Dzenes. Bet vai viņi to gribēs?

  Atbildēt
 2. Lietus
  Lietus
  pirms 11 mēnešiem

  Nu paskatoties uz parejiem sarakstiem. Laikam paliks

 3. nezinu, par kuru balsot
  nezinu, par kuru balsot
  pirms 11 mēnešiem

  Nu, ārprāts!!!! Nu, kandidāti!!!! Novadu turpmāk vadīs esošie bezdarbnieki, pārdevējas un kurinātāji, vai jaunieši, kas regulāri alkohola iespaidā stūrus stutē! Nu būs vēl lielākā dimbā! Ielūkojoties CVK mājas lapā, izglītība kandidātiem pārsvarā pamata un profenēs iegūtā. :D :D :D Ko tādi saprot no novada vadīšanas un šīs sistēmas kā tādas??? Vai kāds no viņiem pareizi prot iesniegumu uzrakstīt??? :D

  Atbildēt
 4. Par jauniešiem
  Par jauniešiem
  pirms 11 mēnešiem

  Es neredzu nevienu jaunieti, kurš dzērumā būtu stutējis stūrus! Sauksim lietas īstajos vārdos.

 5. Novadnieks
  pirms 11 mēnešiem

  Bet būtu tak cilvēki par jauniešiem priecājušies,ka jaunie arī grib sava Novada attīstībā un uzlabošanā iesaisitīties un ka iesaistās arī,bet nē tak. Jaunieši ir Novada nākotne,ne jau vecie,kas spēkus izsmēluši,bet tas jau būtu katram normāli domājošam cilvēkam pašsaprotami.

 6. Ex.Aknīstiete
  Ex.Aknīstiete
  pirms 11 mēnešiem

  Ko sprēgā...noskaidro kaa visās pašvaldībās saraksti tiek veidoti...Nav to cilvēku LV,lai izveidotu sarakstu atbilstoši kritērijiem-cilvēku skaits... Visi gudrie praati jau sen prom...tad arī piespiedu kārtā parādās sarakstos pardeveji,kurinataji....

 7. nezinu, par ko balsot
  nezinu, par ko balsot
  pirms 11 mēnešiem

  Neviens nenoniecina jauniešus, ja viņi tiešām ko spēj! Bet apskatieties vērīgāk, vai šie būs mūsu likteņu lēmēji? Ir jauniešu sarakstā arī spējīgi kandidāti, bet viņu ir tik maz, ka uz pārējo fona nav saskatāmi. :D Konkrētību? Regulārā šmig....... - Gatiņš, Klāviņš, Jancītis G., vēl viens Jancītis D., vēl kādu minēt? Un kur ir Haraldiņš, kaut kur Rīgā? Vai būs sasaucams, kad būs nepieciešams. Bet visumā malači - NENOBIJĀS un pieteicās. :) Ka tik zinātu, ko darīt. :)

 8. Vēlētājs
  Vēlētājs
  pirms 11 mēnešiem

  Nu tad balsosim arī par spējīgajiem kandidātiem, par jauniem un uzņēmīgiem cilvēkiem

 9. Jo tālāk, jo trakāk
  Jo tālāk, jo trakāk
  pirms 11 mēnešiem

  Ārprāts, parodija ne kandidāti. Dzenei vienīgajai puslīdz normāls saraksts.

  Atbildēt
 10. dana
  dana
  pirms 11 mēnešiem

  Kā tad ! Vēlat tik Dzeni iekšā un bardaks turpināsies. Vai tiešām cilvēkiem smadzeņu vietā biezpiens?

 11. Jānis
  Jānis
  pirms 11 mēnešiem

  Jautājums Danai- "Kāpēc neesi Dzenes Vijas vietā? " Atbilde-"Bērnībā vajadzēja biezpienu ēst jo tas attīsta pelēkās šūniņas,kuras ļoti paaugstina prāta spējas.

 12. Tepat
  Tepat
  pirms 11 mēnešiem

  sturus nestute bet stūris gan:D

  Atbildēt
 13. Par jauniešiem
  Par jauniešiem
  pirms 11 mēnešiem

  Un tie būtu. ? Ja nav faktu, nerunājiet.

 14. lotte
  lotte
  pirms 11 mēnešiem

  Visi vecie jau sevi ir pierādījuši un parādījuši, nekas labs tur nav, viss tiek darīts tikai un vienīgi savās interesēs, un ka tik iebāzt savā kabatā. Ļausim tagad parādīt jaunajiem, uz ko viņi ir spējīgi, kā spēs mainīt novada dzīvi. Ja nebalsosim, arī neuzzināsim, bet turpināsim skatīties kā vecie apzog mūsu naudu. Svītrosim ārā Vanagu ar Pudāni, bet būs grūti, jo pārsvarā balsu vairākumā Pudānes pacienti, kuriem tiek iestāstīts, ka jābalso par viņas partiju.

  Atbildēt
 15. juris
  juris
  pirms 11 mēnešiem

  Par pacientiem tas taisnība. Kā viņi vispār var saprast ko par ko jābalso? Tas nav nopietni. Sanāk tieši šajā sarakstā deputātus ievēl pacienti, kuri lielākā daļa neko nesaprot. Un tad šie deputāti redz ir gandarīti, ka viņus ievēl. Bet kas ievēlēja? lielākā daļa pacientu, kuri diez ko maz saprot.. Dilema.

 16. Pacients
  Pacients
  pirms 11 mēnešiem

  Zini ko, diez vai esi "pieskaitāmāks" vai "gudraks" nekā es. Neviens jau īsti nezinām, kad varam nokļūt to saucamo 'pacientu' ierindā. Kādreiz tas ir tikai 1 mm ... Tādēļ , lūdzu, Cien. juris, God. Lotte, paklusējiet un veltiet kādu 1 min. pārdomām par jūsu izvirzīto jautājumu...

 17. Atbilde
  Atbilde
  pirms 11 mēnešiem

  Pacient, te neiet runa par ko varam būt vai nebūt, te iet runa ka tiek izmantoti slimi cilvēki savā labā. Tas ir tik zemiski, ka zemiskāk vairs nevar būt. Tādus cilvēkus nedrīkst laist pie varas. Vai sirdsapziņa ir tīra, vai naktīs labi guļam?

 18. bandera
  bandera
  pirms 11 mēnešiem

  Lotiņ aizmirsi piebilst ļausim zagt jaunajiem. Viņi takš bezdarbnieki un ēst tiem arī vajag. Kas mēs esam te eksperimenta trusi kad pamēģināsim vienus, pēc tam otrus. Ja cilvēks savā dzīves laikā sevi ir pierādījis kā stūru stutētājs, kā te viens otrs izsakās, tad laikam taisnība tomer tautai ir, bet ja vecie kadri ir izdarījusi kaut vienu labu darbu tas jau ari ir daudz. Varu garantēt kad ja ari tie uzvarētu tad palīdzību no tiem 100 punkti nesagadīsi.

 19. kaimiņi
  kaimiņi
  pirms 11 mēnešiem

  Jā, ar apriešanu panācāt, ka gandrīz nav par ko balsot

  Atbildēt
 20. Jānis
  Jānis
  pirms 11 mēnešiem

  Kaimiņ,kāds te sakars ar apriešanu? Ir par ko balsot,tikai mūsu dižvalsts vēlēšanu sistēma to neatļauj.Kamēr turpināsies sarakstu,partiju velēšanas uzlabojumus savā dzīvē negaidiet.Normālā valstī jābūt TAUTAS VĒLĒTIEM SAIMNIEKIEM,nevis " mazmājnieku partiju" (" Pie bagātās kundzes ") un pārējo mafijnieku vēlētiem.Tauta noņemiet vienreiz makaronus no austiņām un pacīnaties par savas dzīves labklājību,26 gadus bizojat pie urnas,bet kas ir mainījies uz labo pusi?

 21. Nezinitis
  Nezinitis
  pirms 11 mēnešiem

  Tiešām saraksti nekādi... Bet visus vecos svītrot ārā nedrīkst. Kādam ar pieredzi un sajēgu ir jāpaliek. Ja tiks jaunie vien,būs vēl lielāks bardaks.

  Atbildēt
 22. Laika nav!
  Laika nav!
  pirms 11 mēnešiem

  Aknīšāni un visi pārējie! Lai jums izcilas sekmes un lieli panākumi apriešanas un ķengu konkursā arī turpmāk! Uzvarētājam balva garantēta! Mēs jau esam krietni apsteiguši visus kaimiņnovadus un pat tuvāko lielpilsētu!

  Atbildēt
 23. Jānis
  Jānis
  pirms 11 mēnešiem

  Tev tiešām laika nav...

 24. Ārprātā!
  Ārprātā!
  pirms 11 mēnešiem

  Varbūt slēdziet ciet šeit komentāru sadaļu! Raksts knapi parādījies,bet cilvēki jau tiek apmētāti ar dubļiem! Varbūt neaizmirsīsim,ka Jūs ANONĪMIE APVAINOTĀJI,neemaz neesat tik neaizskarami???

  Atbildēt
 25. ???
  ???
  pirms 11 mēnešiem

  Cilvēki apspriežas, nevis apvaino. Kas ir bijis dzērājs, tur nekā. Jāizpurina ir tie kandidāti, lai var saprast arī citi, kas aiz tās putekļu kārtas slēpjas. A ko jūs domājāt, ka ieliksiet savu kandidatūru, dziedāsiet skaistas dziesmas un visi skries par jums balsot? Nu tik vienkārši vis nebūs. Ja cilvēki ir "netīri"un nepiemēroti deputāta darbam , paši vainīgi. Nav ko līst tur, kur suns savu degunu nebāž.

 26. atbildot ne par ne pret
  atbildot ne par ne pret
  pirms 11 mēnešiem

  ....apvainojums, kas var tikt sodīts. Apdomājam ko publicējam

  Atbildēt

Pievienot komentāru