Aknīstes novadā, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu
Lāsma Prande, Aknīstes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas simtgades svinības notiek piecu gadu garumā. To atklāšana notika 2017. gada 4. maijā, bet noslēgums plānots 2021. gada janvārī. 
    2019. gads ir  VARONĪBAS gads. Latvijas Republika tika dibināta Baltijas landesvēra un lielinieku karaspēka ielenkumā un 1919. gadā izcīnīja savas Brīvības cīņas. Arī Aknīstes novadā šie svētki tiks atzīmēti ar daudzveidīgu pasākumu programmu. 
    15. novembrī kafejnīcā «Liepas» uz prāta spēlēm «Par Latviju» aicināti tie, kuri vēlas pārbaudīt, papildināt savas zināšanas par Latvijas vēsturi un interesanti pavadīt vakaru.
    16. novembrī biedrība «Sēlijas laivas» kopā ar do­mubiedriem aicina pavadīt Latvijas dzimšanas pirms­svētku dienu interesantā, pārdomu pilnā gājienā par godu savai valstij, ejot kājām pa purvu un mežu takām pa «Leišmalītes» ceļu, kas savienos divas Sēlijas salas  – «Subates lievenīšu stāstu salu» un «Gārsenes bagātību salu».  Pārgājiens sāksies pulksten 10.00 Su­batē ar nelielu ekskursiju pa pilsētu. Tālāk ceļš 17 kilometru garumā vedīs uz Gārsenes pili. Pēc atpūtas tālākais pārgājiens gida pavadībā turpināsies līdz pat Aknīstei.  
    17. novembrī  svētku norises sāksies ar lāpu gājienu no Gārsenes kultūras nama uz piemiņas vietu, bet pulksten 19.00 Gārsenes kultūras namā  visi aicināti uz svinīgo pasākumu, kur tiks godināti Aknīstes novada darītāji – novadnieki, kas ar darbu un sasniegumiem ir devuši nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru