Aldaunas ielā izbūvēs arī veloceliņu
INESE ZONE

Jēkabpils dome izsludinājusi publisko apspriešanu koku ciršanai Aldaunas ielai piegulošās teritorijās. Pašvaldība informē, ka tas saistīts ar  Aldaunas ielas atjaunošanu, būvprojekta izstrādi, kas paredz jaunu ielas seguma izbūvi, nobrauktuvju un trotuāru pārbūvi. 
   Šobrīd Aldaunas ielā ietve ierīkota gar vienu ielas malu. Apzinot  vietas, kur plānots cirst kokus, redzams, ka iezīmētie koki ir arī otrā ielas pusē un  gar Radžu ūdenskrātuves krastu – teritorijā, kas nav saistīta ar ielas rekonstrukciju. BD interesējās, ko tieši plānots būvēt, ja jāizzāģē šie koki? 
    Kā skaidro Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps,  koki, kas iezīmēti ielas labajā pusē, jācērt, jo tur plānots izbūvēt veloceliņu. Tā kā nākotnē iecerēts veloceliņu ierīkot visapkārt Radžu ūdenskrātuvei, tas  būs savienots ar Aldaunas ielas celiņu. Tāpēc arī nepieciešama koku izretināšana ūdenskrātuves krastā Aldaunas ielas galā.  
   Ar būvprojekta materiāliem var iepazīties Koku novērtēšanas komisijā, Jaunajā ielā 31C, Jēkabpilī.
 
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. faktiski
  faktiski
  pirms 2 gadiem

  Vot Aldaunas ielas remontu toč varēja atlikt vēl uz 20 gadiem. Tā iela ir kā galds, bet pilsētas centra ielas kā kara laikā: Pormaļa iela, Draudzības, Nameja utt, nerunāsim vēl par citām, bet Aldaunas ielu tagad atjaunot, tā ir nejēdzīga ideja. Kurš to izdomāja, tam ar galvu viss ir kārtībā??? Pa Aldaunas ielu var vālēt uz sotaka, kamēr pa Pormaļa knapi uz 40. Sak, nākotnē ap ezeru būvēs veloceliņu, koki jācērt tagad. Kad vēl tas veloceliņš būs, pa to laiku jauni koki būs pieauguši. Ļoti nesaimnieciska , neprasme plānot darbus! Kad pilsētā nomainīs zārka lampas?? Pat gājējus uz brauktuves tādā apgaismojumā nevar redzēt!!!

  Atbildēt
 2. Es
  Es
  pirms 2 gadiem

  Nopietni???? Ĺoti vajag? Un kad Zīvānu ielā veloceliņš būs???? Cik vēl jāvāc pilsētas iedzīvotāju (nodokļu maksātāju) parakstus (tas jau vairākkārt tika darīts) ? Kādēļ tiek ignorētas Krustpils puses iedzīvotāju pamatvajadzības? Bērni uz 3.vidusskolu iet pa šosejas malu, tumsā, dubļos..

  Atbildēt
 3. pupa
  pupa
  pirms 2 gadiem

  šitos domes darboņus, kas aizrāvušies ar to koku zāģēšanu, vajadzētu nosūtīt uz Sīriju tur to visu atjaunot, jo tur jau nav koku, viss nobambartdēts un sagrauts, tā teikt nekas netraucē - roc kur gribi un vālē tik vaļā savus projektus !!!!!

  Atbildēt
 4. zirnis
  zirnis
  pirms 2 gadiem

  jpils jau ir palikusi plika kā sīrija šito mūsu ievēlēto saimnieciņu rokās, nekur nevajag braukt.

Pievienot komentāru