Andrejs Miļčevskis atstāj darbu Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdē
INESE ZONE

Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes loceklis Andrejs Miļčevskis 28. oktobrī Jēkabpils domes priekšsēdētājam Aivaram Krapam iesniedzis atlūgumu.
     SIA «Jēkabpils reģionālā slimnīca» valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova BD informēja, ka ir saņēmusi šo iesniegumu no domes un respektē A. Miļčevska personīgo lēmumu atstāt darbu valdē. Savā iesniegumā A. Miļčevskis rakstot, ka darot to personisku apsvērumu dēļ. Atbildot uz BD jau­tājumu, vai A. Miļčevska aiziešana no valdes nozīmē arī to, ka viņš pārtrauc dar­bu Jēkabpils slimnīcā kā ķirurgs, M. Meļņikova stāsta, ka aiziešana no valdes ir saistīta arī ar ķirurga darba pārtraukšanu Jēkabpils slimnīcā. Šobrīd viņam esot atceltas visas novembrī plānotās pieņemšanas un operācijas. Taču neesot izslēgta iespēja, ka nākotnē ar A. Miļčevski varētu vienoties par darba līgumu, ja viņš būs ar mieru praktizēt Jē­kabpils slimnīcā. M. Meļ­ņikova stāsta, ka pagaidām valde strādāšot divu cilvēku sastāvā (M. Meļņikova un Renārs Putniņš). Sarunā ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju A. Krapu vienojušies, ka valdei jāizvērtē, vai tā arī turpmāk var veikt darbu bez trešā valdes locekļa.   
     M. Meļņikova izteica pateicību A. Miļčevskim par ieguldīto darbu un sadarbību.
      BD interesējās, vai ir plānots piesaistīt darbam Jēkabpils slimnīcā kādu citu ķirurgu, ja A. Miļčevskis turpmāk savu darbību ar Jēkabpils slimnīcu pārtrauks arī ķirurģijas jomā,  jo darbs, ko veica A. Miļčevskis, pa­cientiem ir aktuāls. M. Meļ­ņikova skaidro, ka noteikti tiks meklētas iespējas vienoties ar kādu ārstniecības personu, kas varētu šo darba apjomu veikt.  
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps BD sacīja, ka jau tad, kad no amata tika atbrīvots iepriekšējais valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš, A. Miļčevskis esot izteicis vēlēšanos atstāt darbu valdē. Tad A. Kraps pierunājis viņu palikt, lai jaunajai valdei darbs nebūtu jāsāk no nulles. Turklāt mediķu kolektīvs pozitīvi vērtējis A. Miļčevska darbu. Arī tagad A. Kraps jau vairākas nedēļas esot pārrunājis ar A. Miļčevski viņa lēmumu par aiziešanu no valdes.  Taču viņš esot iesniedzis atlūgumu, jo vēlas turpināt darbu tikai kā praktizējošs ķirurgs bez administratīviem pienākumiem valdē. 
      – Es akceptēju viņa izvēli, un  pašvaldības juristi jau kārto dokumentus, lai  A. Miļ­čevskis no 1. novembra varētu pārtraukt darbu valdē, – saka Aivars Kraps.
 A. Kraps skaidro, ka vēl nav izlemts, vai tiks izsludināts konkurss uz trešā valdes locekļa amatu. Viņš esot lūdzis slimnīcas valdi izvērtēt situāciju, vai darbs ir iespējams ar diviem valdes locekļiem vai viņi tomēr redz jomu, par ko būtu jāatbild trešajam. Pēc slimnīcas valdes viedokļa noskaidrošanas A. Kraps nākamās nedēļas sākumā pieņemšot lēmumu, kā rīkoties. Ja tiks izlemts, ka nepieciešams trešais valdes loceklis, jau jaunnedēļ varot izsludināt konkursu uz šo amatu, lai līdz jaunajam gadam var apstiprināt amatā trešo locekli.
     Andrejs Miļčevskis darbu Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdē uzsāka 2018. gada 1. maijā līdz ar citiem ie­priekšējās valdes darbiniekiem: priekšsēdētāju Gvido Lie­piņu un valdes locekli In­nu Gelleri (tobrīd Innu Bu­dovsku). 2019. gada 13. jū­nijā Gvido Liepiņš no darba tika atstādināts, bet Inna Gellere iesniedza atlūgumu. Jaunā valde M. Meļ­ņikovas vadībā ar valdes locekļiem Renāru Putniņu un A. Miļčevski darbu sāka 1. augustā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru