«Apgāds Zvaigzne ABC» nopērk ēku, kur darbojas grāmatnīca «Aisma»
INESE ZONE

Jēkabpils dome šī gada 23. aprīlī pieņēma lēmumu par nekustamā īpašuma atsavināšanu, ar kuru tika nolemts atsavināt pašvaldībai piederošo ēku Brīvības ielā 157, kas daudzus gadus zināma kā grāmatnīcas «Aisma» mājvieta. Grāmatnīca telpas no­māja no domes. Pašvaldība nolēma ēku pārdot e-izsolē un apstiprināja tās nosacīto cenu – 170 000 eiro. Uz e-izsoli pieteicās viens pretendents – SIA «Apgāds Zvaigzne ABC», kas arī nosolīja augstāko cenu 170 100 eiro. Jēkabpils domes sēdē  nolemts apstiprināt izsoles rezultātus un noslēgt pirkuma līgumu ar SIA «Apgāds Zvaigzne ABC». Pirkuma līgums slēdzams ar 2020. gada 1. novembri.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. ?
  ?
  pirms 3 mēnešiem

  Un tagad dome nomās telpas no Zvaigzne ABC? Varbūt nav slikti, jo uzturēt ir dārgi. Bankās arī ēkas nomā, jo pēc likuma ne bankas, ne apdrošinātāji nedrīkst nodarboties ne ar ko citu kā tikai sava finanšu darbība. UR, DP uc tak vienalga no kā nomāt

  Atbildēt
 2. Mēness
  Mēness
  pirms 3 mēnešiem

  Tur sen vairs nav ne UR ne DP ne citu.

 3. ?
  ?
  pirms 3 mēnešiem

  Par cik un kam pārdeva Raiņa klubu Sēlpils pagastā? Kur dome grūdīs Vecsēlpils muižas naudu?

  Atbildēt
 4. Ačulis
  Ačulis
  pirms 3 mēnešiem

  Izsoles būs tikai 22.oktobrī. Sīkāks info novada mājaslapā, sadaļā “Izsoles”. Bet, domājams, nav diži jāmin, kuri no 2 lielsaimniekiem iegādāsies gan Raiņa klubu, gan skolas ēku..

 5. sala
  sala
  pirms 3 mēnešiem

  Rasma, tu?

 6. zvaigzne
  zvaigzne
  pirms 3 mēnešiem

  Aismā grāmatām milzīgs uzcenojums, es vairs tur nepērku bet sūtu internetā no izdevniecībām, ir kādreiz tā ka ar visu piegādi no rīgas piemēram 15 eiriki un tā pati grāmata Aismā 39. Zvaigznei arī būs lētākas.

  Atbildēt

Pievienot komentāru