Apgaismojuma no Ābeļu skolas līdz Gārdiņu ielai vēl nebūs
AIJA VALDMANE

 7. augustā Jēkabpils novada pašvaldībā saņemts iesniegums ar lūgumu izskatīt jautājumu par ielu apgaismojuma izbūvi ceļa posmā no Ābeļu pamatskolas līdz Gārdiņu ielai.
   Ierosinājums ir nācis vienlaicīgi ar AS «Sadales tīkls» izstrādāto un būvvaldē saskaņoto projektu par šo jauno pieslēgumu izbūvi minētajā adresē.
   Jēkabpils novada attīstības programmas 2012.–2018. gadam rīcības plānā ir definēta vidēja termiņa prioritāte – iedzīvotāju mobilitātes paaugstināšana, noteikts uzdevums – uzlabot pašvaldību ceļu un ielu tehnisko stāvokli un satiksmes drošību. Satiksmes drošības uzlabošana ciemu teritorijās ir apgaismojuma izbūve, gājēju ietves, krustojumu uzlabojumi. Taču Jēkabpils novada Investīciju plānā 2017.–2018. gadam nav iekļauts projekts «Ielu apgaismojuma izbūve ceļa posmā no Ābeļu pamatskolas līdz Gārdiņu ielai». Viena apgaismes staba izbūves aptuvenās izmaksas ir 1000 eiro, bet projekta izstrādes izmaksas – 500 eiro.
Deputāti vienbalsīgi nolēma neiekļaut projektu par ielu apgaismojuma izbūvi ceļa posmā no Ābeļu pamatskolas līdz Gārdiņu ielai Jēkabpils novada investīciju plānā 2017.–2018. gadam. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Jā, apgaismotas ielas vajag tikai pilsētā. Protams ironija. Ātrāk likvidētu tos karaļnamus ar galma ākstiem, kuri nosmeļ visu krējumu un rīkojas ne tautas interesēs.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 9 mēnešiem

  Ka nav, ta nav.

  Atbildēt

Pievienot komentāru