Apkuri pieslēgs, kad temperatūra būs zemāka par +8 grādiem
SIA «JK Namu pārvalde»

Rudens ir laiks, kad aktuāls kļūst jautājums par apkuri, tāpēc SIA «JK Namu pārvalde» atgādina saviem klientiem par apkures pieslēgšanas nosacījumiem.
      Apkure SIA «JK Namu pārvalde» apsaimniekotajām mājām pakāpeniski tiks pieslēgta, ja vidējā diennakts temperatūra trīs dienas pēc kārtas būs zemāka par +8 grādiem. Savukārt, ja dzīvokļu īpašnieki vēlas siltumenerģiju saņemt agrāk vai arī vēlāk, viņiem par to jāvienojas kopsapulcē. Pērn apkures sezona sākās septembra pirmspēdējā nedēļā un ilga līdz aprīļa vidum.
     Tāpat jau laikus aicinām parūpēties par savu drošību, ierīkojot dūmu detektorus, kā arī tvana gāzes un dabasgāzes noplūdes detektorus, kas mājokļa iemītniekus ar skaļu signālu brīdinās par draudošajām briesmām. Īpaši svarīgi tas ir tādēļ, ka visbiežāk ugunsgrēki izceļas tieši nakts laikā, kad mājas iemītnieki guļ.
      No 2020. gada katrā dzīvoklī un privātmājā būs jāierīko dūmu detektori, un tiem iedzīvotājiem, kuriem ir gāzes apkure, no 2020. gada 1. janvāra būs jāliek gāzes noplūdes detektori. Vēl no 2020. gada katras daudzdzīvokļu mājas stāvā jābūt uzstādītam autonomam dūmu detektoram (aprīkots ar bateriju; nav pieslēgts pie vienota tīkla), jo liela daļa cilvēku ugunsgrēkos dzīvību zaudē, saindējoties ar dūmiem. Var izmantot arī dūmu detektorus, kas pieslēgti ugunsdrošības un trauksmes signalizācijas pultij, bet tie ir krietni dārgāki par autonomajiem detektoriem.
 
Foto no uzņēmuma arhīva
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. bezkaunīgais sivēns
    bezkaunīgais sivēns
    pirms 7 mēnešiem

    Jātaupa kurināmais un sākt apkuri pie -8 grādiem.

    Atbildēt

Pievienot komentāru