Apstiprina augstāku apkures maksu Pils mikrorajonā
INESE ZONE

Jau informējām par SIA «Pils rajona namu pārvalde» Jēkabpils domē apstiprināšanai ie­sniegto tarifu projektu, kas paredz palielināt apkures tarifu Pils rajonā. Lēmu­ma projekts par tarifa izmaiņām guva atbalstu gan Jē­kabpils domes attīstības un tautsaimniecības jautājumu, gan finanšu komitejā. 
Arī pirmajā septembra Jēkabpils domes sēdē deputāti savas domas nebija mainījuši un nobalsoja par  tarifu projektu, kas apkures maksu Pils mikrorajonā nosaka 54,15 eiro par megavatstundu (bez PVN). Ap­stiprinātais siltumenerģijas realizācijas tarifs stāsies spēkā no 1. oktobra.  Tātad šajā apkures sezonā Pils mikrorajona tarifs būs tikai nedaudz mazāks par «Jēkabpils siltuma» tarifu, kas šobrīd ir 54,22 eiro par megavatstundu. Līdz šim tarifs, kas Pils mikrorajonam bija apstiprināts vēl 2011. gadā, bija  50,33 eiro par megavatstundu. Tā kā Pils mikrorajona katlumājas jauda nepārsniedz 5 000 megavatstundas gadā, tarifu var noteikt dome. Siltum­apgādes pakalpojumu sniedzējiem, kuru jauda ir lielāka nekā «Jēkabpils siltumam», tarifu nosaka sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. 
Pils rajona namu pārvalde šī gada sākumā jau bija iesniegusi domē tarifu plā­nu, lūdzot to noteikt 57,09 eiro par megavatstundu.  Toreizējā domes vadība to gribēja atbalstīt, bet tad ziņoja, ka vēl jāveic sīkāki aprēķini, un apstiprināšanu atlika.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru