Apstiprināts Pasaules Tūres Supersērijas un Pasaules Klubu čempionāta galda hokejā logotips.
Kristaps Zarinieks, sacensību organizators

  Kā pirms kāda laika tika ziņots, tad Starptautiskā Galda hokeja federācija (ITHF) ir piešķīrusi Latvijas Galda hokeja federācijai (LGHF) un Jēkabpils Galda hokeja klubam organizēt, Jēkabpils pilsētā, 3. - 4. martā, Pasaules Tūres Supersērijas posmu "Latvia Open 2018" un Pasaules Klubu čempionātu galda hokejā.
    Šonedēļ ir apstiprināta būtiska pasākuma sastāvdaļa - tas ir logotips. Logo autors ir Jēkabpils Galda hokeja klubs.
     Sacensības notiks Jēkabpils 3.vidusskolas Sporta manēžā, kur 3.martā tiks noskaidroti labākie individuālajās kategorijās, savukārt 4.martā, tiks noskaidrots, kurš, tad šobrīd ir Pasaules spēcīgākais klubs galda hokejā. Par čempioniem jau 3 reizes pēc kārtas ir kļuvuši rīdzinieki BJC "Laimīte".
     2017./2018. gada sezonā ir iekļauti 26 posmi, kas tiek aizvadīti 16 pasaules valstīs, no tiem tikai 5 ir piešķirts Supersērijas statuss -
Rīga, Gēteborga, Maskava, Prāga un Jēkabpils. Savukārt Pasaules klubu čempionāts notiek tikai reizi 2 gados, un pēdējo reizi notika 2016.gada janvārī, Krievijas pilsētā Kurskā.
     Pasākumu atbalsta: Izglītības un Zinātnes ministrija, Jēkabpils Dome, Jēkabpils Sporta centrs, Chupa Chups, Mentos, 1A, Evian, Bahlsen Nivea Men, Torley, Daugavkrasti, RePromo.lv, Vērtīgs. Informatīvi atbalsta: Latvijas Radio, Jēkabpils Radio 1, Brīvā Daugava, Vērtīgs, Jaunais Vēstnesis
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru