Ar dēla atbalstu par Krustpils novada domes priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Kārli Pabērzu
Sagatavoja J. Šteinbergs

Šodien notika Krustpils novada domes priekšsēdētāja un viņa vietnieka vēlēšanas.
    Priekšsēdētāja amatam bija izvirzīts ņo partijas «Vienotība» ievēlētais līdzšinējais domes vadītājs Kārlis Pabērzs. Konkurenci viņam sastādīja  Kārlis Stars (Nacionālā apvienība – VL/Tēvzemei un Brīvībai/LNNK). 
    Pirmajā balsošanas kārtā par Kārli Staru balsoja Elīna Serkova, Aija Vetere, Pēteris Gravāns, Līga Zalāne, Kārlis Stars, Daina Kalve, Vija Stiebriņa, pret viņu nobalsoja  Kārlis Pabērzs, Mārtiņš Felss, Egīls Jaksons, Dace Vītola, Kornēlija Brūniņa, Juris Puriškevičs , bet Vladimirs Golubevs un Kārlis Pabērzs (juniors) atturējās. 
    Par Kārli Pabērzu balsoja Kārlis Pabērzs, Mārtiņš Felss, Egīls Jaksons, Dace Vītola, Kornēlija Brūniņa, Juris Puriškevičs, Vladimirs Golubevs, pret bija Elīna Serkova, Aija Vetere, Pēteris Gravāns, Līga Zalāne, Kārlis Stars, Daina Kalve, Vija Stiebriņa, bet atturējās  Kārlis Pabērzs (jun.).
     Otrajā balsošanas kārtā deputāti nobalsoja līdzīgi, tikai ar vienu atšķirību — Latvijas Zemnieku savienību pārstāvošais Kāris Pabērzs  (juniors) pretēji iepriekš partijā nolemtajam,  balsoja par savu tēvu Kārli Pabērzu.
    Līdz ar to  Krustpils novada domes priekšsēdētāja amatu saglabāja  Kārlis Pabērzs.
    Par  Krustpils novada domes priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta Kornēlija Brūniņa, kuras kandidatūru izvirzīja partija “Vienotība”. Citi kandidāti netika izvirzīti. Par viņu  balsoja – Kārlis Pabērzs, Mārtiņš Felss, Egīls Jaksons, Dace Vītola, Kornēlija Brūniņa, Juris Puriškevičs, Vladimirs Golubevs, Kārlis Pabērzs (jun.), pret bija  Elīna Serkova, Aija Vetere, Pēteris Gravāns, Līga Zalāne, Kārlis Stars, Daina Kalve un Vija Stiebriņa.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. verotājs
  verotājs
  pirms 10 mēnešiem

  Atkal novadam 4 gadi nosviesti zemē. Šausmas.

  Atbildēt
 2. variešs
  variešs
  pirms 10 mēnešiem

  a kuru tad vajadzēja par priekšnieku? Staru ar nošļukušam biksēm vai Stiebriņu?

 3. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Domāju, ka Mārtiņu Felsu vajadzēja sēdināt tronī. Pabērzs ir egoists un stagnāts, un iedzīvotājiem nav palīdzējis, cik melns aiz naga. Viņš nekā nevar un negrib risināt problēmas. Kam tāds priekšnieks? Patiešām, nu nav deputātiem smadzeņu, ja par tādu cilvēku balsoja.

 4. variešs
  variešs
  pirms 10 mēnešiem

  bet toties variešu skolas dirtektrise būs asja

  Atbildēt
 5. iāa
  iāa
  pirms 10 mēnešiem

  domāju stiebriņu vajadzēja par priekšēdi, tad kopā ar visām meitām un vīriem labi pārvaldītu novadu, un kīni par vietnieci

  Atbildēt
 6. Siga
  Siga
  pirms 10 mēnešiem

  Stiebrinai nav ne vainas. Nebaidās savu viedokli izteikt, atškiribā no daža laba cita.

 7. Zaiga
  Zaiga
  pirms 9 mēnešiem

  Kāpēc Stiebriņa uzskata, ka ZZS partija Pabērzu neatbalsta? Esmu ZZS biedre, bet ar mani neviens nav runājis kādu kadidatūru atbalstīt?

  Atbildēt
 8. Zaiga
  Zaiga
  pirms 9 mēnešiem

  Cik dzirdēju, tad Stars esot Stiebriņu uzpircis solot visādus labumus, tāpēc tāda pikta!!!

  Atbildēt
 9. Zaiga
  Zaiga
  pirms 9 mēnešiem

  Stiebriņa laikam vienpersonīgi uzskata, ka ar savu presonu ir visa partija!!!

  Atbildēt

Pievienot komentāru