Ar karoga apļa puķu dobi un tilta apgaismojumu nesteigsies
INESE ZONE

BD interesējās, vai ir kādi jaunumi Jēkabpils domes iecerētās  karoga apļa puķu dobes un tilta apgaismojuma plānos, vai ir izlemts, ko un par kādām summām darīs? Kā zināms, tilta apgaismojumu bija plānots pasūtīt par 80 000 eiro un puķu dobe ar ziemciešu stādiem aplī pēc aplēsēm varētu izmaksāt 48 000 eiro.
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis stāsta, ka tas vēl nav iz­lemts, lai gan summas abām iecerēm ir iekļautas budžetā.
      – Neviennozīmīgais sa­biedrības viedoklis par at­balstu dobes ierīkošanai liek to mazliet pārdomāt, kas tas ir un kāpēc tas tā ir. Ap­taujas veidā esam jau apzinājuši, cik varētu izmaksāt karoga apļa sakārtošana, un tiešām izmaksas plus mīnus ir tādas kā plānots. Un tad ir jautājums, vai mēs uz to ejam vai nē. Šobrīd aplis ir apstādīts ar vasaras puķēm, un no naudas, kas atvēlēta dobes izveidošanai, tur nav iztērēts neviens cents. Taču mums ir jābūt pārliecībai, ka tas visiem ir saprotams un vajadzīgs, tikai tad varētu sludināt šo iepirkumu. Mums kā nespeciālistiem dārzkopībā ir grūti pateikt, kāds tas gala rezultāts varētu būt. Ir doma, ka dobe zied no aprīļa līdz  oktobrim – katrs augs citā periodā. Un plān­oti arī celiņi, kas dobes atdala ar daudzgadīgiem augiem. Mums kā nespeciālistiem grūti to vizualizēt iztēlē, bet skaidrs, ka šis projekts nav nolikts malā. Mēs skatāmies, vai to darīt vai nē, – saka R. Ragainis.
   Viņš stāsta, ka līdz šim tilta apgaismojumam ir bijis piedāvāts tikai viens va­riants, kas nav guvis lielu atsaucību. 
    – Tāpēc mēs uzskatām, ka nav vajadzīgs par katru cenu tērēt šādu naudu tikai tāpēc, lai apgaismojums bū­tu. Ja mēs nevaram uztaisīt to tādu, lai tas visiem iedzīvotājiem un viesiem ir patīkams, tad  tā īsti tērēt tam naudu nevajadzētu, tāpēc šis jautājums šobrīd nav dienas kārtībā, lai par to diskutētu, – informēja R. Ra­gainis. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 11 mēnešiem

    Raivīt, pareizi tu visu saki, bet aizej, lūūūūdzu, un aplej šī apļa sausumā un karstumā mirstošās puķītes. Un tā fiksāk!

    Atbildēt

Pievienot komentāru