Ar ministra piedalīšanos notiks diskusija par autoceļiem
Sagatavoja J. Apīnis

Piektdien, 1. jūnijā, plkst. 12.00 Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS «Latvijas autoceļu uzturētājs» (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors un Jēkabpils  domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis tiksies ar Zem­gales uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.
 
    Satiksmes ministrijas (SM) un Jēkabpils domes organizētajā pasākumā «Valsts autoceļu tīkls Zem­galē – šodien un rīt!» LAU un LVC vadība detalizēti informēs par situāciju uz ceļiem visā Zemgales reģionā un katrā pašvaldībā, tai skaitā par plānotajiem re­montdarbiem 2018./2019. gadā.
    Plānots, ka LVC prezentēs plānotos remontdarbos, kā arī informēs par īstenoto autoceļu inventarizāciju un autoceļu posmiem, kuriem plānots mainīt pārvaldes formu. Savukārt LAU informēs par valsts autoceļu kompleksās ikdienas uzturēšanas darbiem vasaras sezonā. Tiks pārrunāta arī reģionos būtiskākā problēma – grants ceļu stāvoklis un plānotie risinājumi situācijas uzlabošanai. Pēc ministra un iestāžu informatīvajām prezentācijām sekos diskusija, kurā uzņēmējiem un pasākuma dalībniekiem būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus. 
   Uz diskusiju tiek aicināti uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji un visi interesenti.  Ierašanās no plkst. 11.30. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. he he
  he he
  pirms 10 mēnešiem

  Tad kad visi ceļi iekaltuši, tad brauks augsti kungi runāt un spriest. Būtu atbraukuši pavasarī, pavizinājušies pa valsts ceļiem, tad būtu pavisam cita runa un darīšana. Stabili, ka vienam otram vietējam Valsts ceļu pārstāvim būtu apgāzies krēsls. Ko tagad? Tagad soladat spit, služba idjot! Ceļi izjāti kā nekad nevis naudas trūkuma dēļ, bet vairāku gadu desmitu garumā pavirši darīto darbu dēļ! Skarbi, bet patiesi! Cik mēs, autoīpašnieki, neesam naudas atstājuši rezerves daļu veikalā, Ivbuli, tas ir saskaitāms? Cik simtiem miljonu??? Saldu miedziņu darbā arī turpmāk!!!

  Atbildēt
 2. vērotājs
  vērotājs
  pirms 10 mēnešiem

  Ko te runāt par vasaru, ja ziemā, kad snieg A6 šoseju operatīvi nevar notīrīt. Izbraucu no rīta uz Rīgu, šoseja aizsnigusi, redzēt nekā nevar, brauc uz tausti, pēc stundām sešām atgriežoties, vēl šoseja nav īsti līdz galam notīrīta, kaut kāda ulmaņlaika tehhnika grozās pa ceļa virsu kā utes. . Par lauku ceļiem vispār nerunāsim, tur ir jābrauc, īpaši uzmanīgi, nu ja protams to var nosaukt par braukšanu. Vai tad Valsts ceļiem nav normālas tehnikas un cilvēku resursu, lai operatīvi notīrītu sniegu?Cik tad mums ir to ceļu? Polijā, lielā valstī ceļu ceļi ir krustu šķērsu, bet kad ir šaize, tehnika strādā acis pārgriezusi, uzreiz var redzēt, ka dienesti strādā. Polijā ceļmalas pļauj, večiem trimmeri zobos un viss notiek, i ceļi tur kā galdi, i ceļmalas sakoptas.Busiņos brigādes braukā un apkopj parkingos tualetes, iztīra atkritumu konteinerus, laista puķes, izpļauj teritoriju, viss ir skaisti, viss ir priekš cilvēkiem. Prieks par viņiem. Varbūt kāds teiks, ka tur lielākas naudas apgrozās? Jā, apgrozās, bet tur ceļus būvē un remontē kvalitatīvi, lai kalpotu ilgi. Mums jaunus ceļus būvē maz, remontē nu tik pavirši, ka jāmauc būvuzraugam ar sūdainu mietu pa kupri, ceļmalas aizaugušas līdz pat rudenim, kad visiem augiem, kuri augumā ir pāri galvai, jau sēklas izbirušas. Atkritumu konteineru parkingos nav, pieturvietās arī daļēji nav, ceļmalu krūmi aiz..irsti, jo nav tualešu, pieturvietas zālē ieaugušas. Pilnīgi pretīgi paliek šādā valstī dzīvot, kur par cilvēku labklājību un labsajūtu valsts iestādes nerūpējas ne grama, bet algas saņem priekš mūsu mērogiem astronomiskas. Kad vienreiz valstī beigsies pavirša attieksme pret darbu, pret iedzīvotājiem? Pareizi Artusa Kaimiņa partijas lozungs skan, ka valstij ir jāsāk ar sevi. Bet tā NAV UN NEBŪS, kamēr nenomainīs krēslos pirdēju armiju, kuru valsts vairs nav spējīga pat uzturēt. Skarbi, bet citādi izteikties nevaru, jo liekuļošu!

  Atbildēt

Pievienot komentāru