Ar steigu meklē jaunu kultūras pārvaldes direktoru
INESE ZONE

Ir izsludināts jauns konkurss uz Jēkabpils novada Kultūras pārvaldes (JKP) vadītāja amatu. Līdz šim darbu veica vadītāja pienākumu izpildītāja Ilze Cekule. Jēkabpils novada domes 30. jūnija sēdes sākumā I. Cekule plašāk informēja par gaidāmajiem pilsētas svētkiem, un dienas kārtībā bija arī lēmuma projekts «Par Jēkabpils novada kultūras pārvaldes direktoru». Deputāti tika informēti, ka saņemts I. Cekules iesniegums, kurā viņa lūdza izsludināt konkursu uz direktora amatu. 
    Tika minēts, ka I. Cekule bija gatava līdz jaunā direktora apstiprināšanai turpināt pildīt kultūras pārvaldes direktora p. i. pienākumus. Taču pašvaldība šo priekšlikumu neatbalstot. Bijis plānots šos pienākumus uzticēt Krustpils kultūras centra direktorei Intai Ūbelei, taču viņa atteikusies to darīt. No 27. jūnija kultūras pārvaldes direktora vietnieces pienākumus sākusi veikt Maija Bataraga-Vilka. Atklāts konkurss uz šo amatu neesot rīkots, un viņa šim amatam esot izvēlēta iekšējā konkursa kārtībā. Saskaņā ar domes lēmuma projektu, viņai uzticēti direktores pienākumi, līdz iecels amatā kultūras pārvaldes direktoru. No sacītā varēja noprast, ka I. Cekule turpinās darbu Zasas tautas namā, kur strādāja, apvienojot pienākumus ar darbu kultūras pārvaldē. 
    Deputāts Aivars Kraps sacīja, ka pirms dažiem mēnešiem, apstiprinot I. Cekuli amatā, ticis minēts,  ka viņa ir īstā kandidatūra šim amatam, bet tagad ar šādu lēmumu viņai faktiski izsakot neuzticību. Tika skaidrots, ka Ilze Cekule direktora amatā bijusi uz laiku, bet tagad saņemts viņas iesniegums un izsludināts konkurss. Deputāte Elīna Serkova minēja, ka  kultūras pārvaldei ir problēmas ar kapacitāti, jo redzama darbinieku mainība un darbs nenotiek raiti.
Situāciju ar kultūras pārvaldes vadību žurnālisti lūdza komentēt arī iknedēļas domes preses konferencē. 
    – Ilzei Cekulei bija veselības problēmas, un viņa uzrakstīja iesniegumu, lai meklējam citu vadītāju. Tā kā tuvojas pilsētas svētki un viss vasaras pasākumu kopums, runājām ar kolektīvu, un bija doma aicināt Intu Ūbeli,  lai to visu novada.  Bet I. Ūbele sacīja, ka tur ir ļoti daudz darba, un nebija gatava to uzņemties. Tāpēc šobrīd pastiprinātā kārtā meklējam vadītāju. Konkurss jau ir izsludināts, tūlīt beigsies, un ceru, ka tuvākajā laikā būs zināms jaunais pārvaldes direktors. Protams, ka līdz pilsētas svētkiem to nevarēs apstiprināt. Tas varētu būt jūlija domes sēdē, ja varēsim apstiprināt kādu no pretendentiem. Šobrīd I. Cekule ir apstiprinājusi par savu aizvietotāju Maiju Bataragu-Vilku. Viņa būs tas cilvēks, kas vadīs procesus, līdz apstiprinās jaunu vadītāju. Problēmu nav, visa komanda šobrīd pie tā strādā. Varbūt nav virsvadības, bet visi ir iesaistīti. Mēs par to ne­satraucamies. Mums šo­brīd ir svarīgi atrast pārvaldes direktoru pēc iespējas ātrāk, – sacīja  novada domes priekš­sēdētājs Raivis Ragai­nis.
    Tas patiešām tiek darīts ātri. Sludinājumā par kultūras pārvaldes direktora konkursu minēts, ka  pretendentiem jāpiesakās līdz 8. jūlijam, bet tas domes mā­jaslapā tika publicēts 21. jūnijā, tātad pieteikšanās laiks ir tikai divas nedēļas. I. Cekules pēdējā darba diena bija 30. jūnijs, un no 1. jūlija viņu aizvieto Maija Bata­raga-Vilka. 
    R. Ragainis minēja, ka cer, ka pieteiksies spēcīgs kandidāts no ārpuses, kas arī vadīs kultūras darbu novadā.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. Razbainieks
  Razbainieks
  pirms 4 mēnešiem

  Melo,melo un atkal melo? Vispirms atklājās par iztrūkstošo izglītību,un tā mistiski lapa un atlūgums. Dažu dienu starpība. Vai tiešām viņa atlūgumu uzrakstīja,jo saslima un lūdza lai meklē jaunu? Jums smiekli nenāk? Kā lai balso par politiķiem,kuri melo?

  Atbildēt
 2. Jautājums
  Jautājums
  pirms 4 mēnešiem

  Vai vadīt Zasas kultūras namu var bez atbilstošas izglītības?

  Atbildēt
 3. Dace
  Dace
  pirms 4 mēnešiem

  Žuka kungam jāprasa,no kurienes Cekuli atveda un ievirzīja amatā.

  Atbildēt
 4. Arī Vanagam
  Arī Vanagam
  pirms 4 mēnešiem

  tas jāprasa, kāpēc tik cītīgi bīdīja amatā Cekuli.

 5. pātaga
  pātaga
  pirms 4 mēnešiem

  Par ko strīds ? Cekule bija un pagaidām ir tikai direktores v.i. Kas nav saprotams? Bet kasīties vajag un noteikti.

  Atbildēt
 6. Zinātājs
  Zinātājs
  pirms 4 mēnešiem

  Kur palika nespējniece CImbule?

  Atbildēt
 7. Ha, ha
  Ha, ha
  pirms 4 mēnešiem

  Cimbules darba inerce beidzās jau ūbeles laikā!

 8. Zinātājs
  Zinātājs
  pirms 4 mēnešiem

  Nez ko šī mamzele dara tagad?

 9. ziņkāris
  ziņkāris
  pirms 4 mēnešiem

  Un kādi ir Tavi nodomi attiecībā uz Cimbuli? Tie taču nav neķītri?

Pievienot komentāru