Arī Jēkabpilī atklāts “Lidl” veikals
SARMĪTE RUTKA

7. oktobra rīta agrumā pie jaunuzceltā lielveikala “Lidl” Ledus ielā pulcējās ap 100 cilvēku, kuri vēlējās pirmie apskatīt un iepirkties ilgi gaidītajā zemo cenu veikalā. 
   Pirms oficiālās atklāšanas veikalu tīkla reģionālais vadītājs Andrejs Vasiļevičs novadīja ekskursiju plašsaziņas līdzekļu un pašvaldības pārstāvjiem, kuras laikā klātesošos iepazīstināja ar veikalu izkārtojumu, izstāstīja par piedāvāto preču sortimentu un apkalpošanas standartiem. 
    Vācu tirdzniecības uzņēmumam “Lidl” ir vairāk nekā 11 550 veikalu 29 pasaules valstīs. Kopš ceturtdienas darbu sākušas arī 15 tirdzniecības vietas Latvijā, radot ap 2000 jaunu darbavietu. Jēkabpils veikalā nodarbināti  99 iedzīvotāji – no Jēkabpils, Līvāniem, Aknīstes un tuvākās apkārtnes. “Lidl” esot īpaši kvalitātes standarti gan attiecībā pret veikala ēkas celtniecību, gan iekārtojumu, gan apkalpošanas kultūru u.c., un to ievērošana stingri kontrolēta ikvienā tirdzniecības vietā.      Tādēļ arī no paziņojuma par ienākšanu Latvijā līdz veikalu atvēršanai pagājis krietns laiks (darbinieku apmācības, piemēram, ilgušas deviņus mēnešus).
Kā savu prioritāti uzņēmums norāda nodrošināt visaugstāko kvalitāti par zemāko iespējamo cenu. Produkcija vairumam mūsu patērētāju ir vēl nepazīstama. Kā stāsta A. Vasiļevičs, pašlaik “Lidl” tīklā pārstāvēti 20 vietējie ražotāji, bet uzņēmums nolēmis to skaitu palielināt. Tas, ka šobrīd daudziem produktiem cenas “Lidlā” ir neredzēti zemas, izraisījis dažādu lielakciju ieviešanu arī citos lielveikalos.
 
 
     Pirmais pircējs “Lidl” veikalā Jēkabpilī bija Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Viņš kopā ar reģionālo vadītāju un mūsu veikala vadītāju pārgrieza simbolisko lenti.
    Jau pirms septiņiem no rīta pie veikala pulcējās vairāki desmiti cilvēku. Atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām veikalā vienlaicīgi drīkst uzturēties 96 pircēji. Visas dienas garumā šeit gribētāju bija vairāk nekā iepirkuma ratu.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. Poga
  Poga
  pirms 11 mēnešiem

  Ragainis pa vieniem plezīriem vien dzīvo. Varbūt piemirsis, ka pamatdarbs ir novada domē. Visi darbinieki ir neziņā par turpmāko darbu, bet viņš tik plezīrē. Laikam jau taisnība, ka darbu vada lielākais bļauris un Ragainis tikai ieliktnītis

  Atbildēt
 2. Tikai nevajag
  Tikai nevajag
  pirms 11 mēnešiem

  Šāda veikala atklāšana nav plezīrs tavā izpratnē. Tas ir viens no retajiem labajiem notikumiem depresīvajā novadā. Līdz ar to Raganiņa klātbūtne ir vietā un likumsakarīga. Mazāk ņaudi,bet vairāk strādā,lai nebūtu "neziņā par turpmāko darbu". Starp citu,vari pieteikties darbā Lidlā,tikai arī tur vaimanātāji nez vai ir vajadzīgi.

 3. trallinātāji
  trallinātāji
  pirms 11 mēnešiem

  Vai Ragainis vispār zin, kas ir darbs?

 4. padoms
  padoms
  pirms 11 mēnešiem

  Rīgā pie viena Lidl veikala atklāšanas piedalījās pat Vācijas vēstnieks Latvijā un Rīgas mērs Staķis. Nedzīvojies tikai pa savu aizkrāsni, paskaties kas notiek tālāk pasaulē.DD

 5. Reforma
  Reforma
  pirms 11 mēnešiem

  Pēc atbildēm uz replikām var spriest, kāds cilvēks sēž galda galā. NOŽĒLOJAMS!

  Atbildēt
 6. labi
  labi
  pirms 11 mēnešiem

  Labi , ka esi paškritisks. Aizej nopērc banānus un kļūsi smaidīgāks.:)DDD

 7. ČIka
  ČIka
  pirms 11 mēnešiem

  Antivakseri metušies aizstāvēt Ragaini. Krievu propogandas atbalstītāji nevar būt pie novada stūres un viss

  Atbildēt
 8. Čikis
  Čikis
  pirms 11 mēnešiem

  Veseliem cilvēkiem nav jāvakcinējas. Ragainis sēdēs no visiem pa kilometru. Nu dien tevi neaplipinās.

Pievienot komentāru