5. septembrī ārkārtas sēdē Jēkabpils novada dome apstiprināja jaunu Zasas vidusskolas direktori. Tā būs Arnita Pore, kura darbā stāsies 9. septembri.
Atgādināsim, ka Jēkabpils novada pašvaldība saskaņā ar domes 5. augusta lēmumu bija izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto Zasas vidusskolas direktores amatu. Atbilstoši pašvaldības sniegtajām ziņām, tika saņemti trīs pieteikumi – divi no novada iedzīvotājiem. Pretendentu atlases komisija pēc pieteikumu izvērtēšanas, intervijām un rezultātu apkopošanas Zasas vidusskolas direktora amatam nolēma virzīt Arnitu Pori.
Līdz šim A. Pore tika strādājusi Krustpils pamatskolā par direktora vietnieci izglītības jomā. Ārkārtas domes sēdē A. Pore par sevi sacīja, ka pēdējos trīs gadus ir strādājusi izglītības vadībā, apguvusi kompetenču pieeju, tāpēc direktores darbs viņu nebiedē. Viņa darīšot visu, lai Zasas vidusskolas vārds izskanētu pozitīvā nozīmē.
GedertsPiebriedis
Tur neko vairs nevar darit...