Atcels atlaišanas pabalstus un lems par slimnīcas valdes likteni
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka viņš ir ticies ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekļiem un piedalījies vienā no pēdējām valdes sēdēm, kā arī iepazinies ar visiem valdes sēžu protokoliem. 
      -Iepriekšējā sasaukumā par slimnīcas darbu atbildēja Leonīds Salcevičs un Jānis Raščevskis. Man bija citi pienākumi, tāpēc šī joma ir sveša, bet, lai varētu izvērtēt valdes darbu, ar to ir jāiepazīstas.  Tikšos arī ar nodaļu vadītājiem, jo gribu, lai viņi neformālā gaisotnē godīgi izstāsta savu viedokli. Slimnīca ir  sarežģīts uzņēmums, un tā neapmierinātība kolektīvā ir jau ilgu laiku, bet viņiem ir pavisam citas funkcijas, par ko domāt un pildīt, nevis  visu laiku pārdzīvot par situāciju darbā. Es gribētu dzirdēt viņu skatījumu un gūt vismaz 65% vai 70% atbalstu saviem lēmumam par slimnīcas valdes turpmāko darbu. Ar paziņojumu par pieņemto lēmumu slimnīcas valdes sakarā  mēs varētu nākt klajā 31. maijā. Taču pirms tam noteikti atcelšu divus citus agrāk pieņemtus lēmumus: vienu par to, ka slimnīcas valdes locekļiem, atstādinot no amata, pienākas kompensācija trīs mēnešalgu apmērā un otru – par visu trīs valdes locekļu algas palielinājumu. Tas vēl būtu pieļaujams, ja uzņēmums strādātu ar peļņu, bet ne šajā situācijā, – sacīja Aivars Kraps.
      BD interesējās, kas notiek ar plānoto poliklīnikas un uzņemšanas nodaļas rekonstrukcijas projektu, kam jau vajadzēja būt teju darbu uzsākšanas stadijā, bet ir informācija, ka vēl joprojām kavējas pat projektēšana.
     A. Kraps skaidro, ka tiešām ir risks zaudēt iespēju to īstenot, jo vēl joprojām nav pabeigta projektēšana. Par to aizrādot Centrālā finanšu un līgumu aģentūra. Valde informējot, ka kavēšanā ir projektētāju nolaidības dēļ. Projektētājiem jau piemērotas soda sankcijas, bet viņi nereaģējot un esot apsvērta iespēja meklēt citu projektētāju, bet tad viss būtu jāsāk no jauna. A. Kraps gan atzina, ka šobrīd situācija ar projektētājiem esot sarežģīta, jo pieprasījuma dēļ tie visi ir pārslogoti, 10% soda naudu ierēķina darbu iepirkuma cenā un par sodu nemaz neuztraucas. Taču risinājums projekta tālākai virzībai būšot jāmeklē.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. dakters
  dakters
  pirms 1 gada

  Atlaišanas pabalsts :) cik paredzami.. #PaldiestevLīga

  Atbildēt
 2. Aija
  Aija
  pirms 1 gada

  Kas vēl nāks gaismā par iepriekšējās domes izdarībām?

  Atbildēt
 3. Marta
  Marta
  pirms 1 gada

  Atlaišanas pabalsts trīs algu apmērā- apmēram 11 tūkstoši. Gudri darīts. Mums gan darba līgumā nav tādi super labumi. Ja nestrādā un ir iztrūkums, tad liek samaksāt. Re te gan otrādi- parāds pie miljona un vēl pabalstiņs. Nu riktīgi godīgi- viss pārredzami un caurskatāmi.

  Atbildēt

Pievienot komentāru