Atputekļošanu nodrošina 20 ielās
INESE ZONE

BD jau informēja par Jēkabpils domes vadības ieceri veikt atputekļošanu  Jēkabpilss grants seguma ielās.
   Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps uzsvēra, ka Jēkabpilī tas ir aktuāli, jo salīdzinoši ar citām pilsētām Jēkabpilī ir daudz neasfaltētu ceļu. Pilsētā ir 87,5 kilometri asfaltētu un ap 55 kilometriem neasfaltētu ielu.
     Kā informē Jēkabpils pašvaldības ceļu būvinženieris Edgars Dobelis, atputekļošanas darbi tiks veikti  Klints, Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Bauskas, Gulbju, Linarda Laicena, Pļaviņu (no Mežrūpnieku ielas līdz tiltam), Parka (no  Artilērijas līdz Skaubīša ielai), 14. jūnija, Jāņa (no Raiņa līdz Kraujas ielai), Mednieku, Pilskalna, Ziedu, Pamatu, Pureņu, Baļotes, Atpūtas, Sila un Biržu ielā. Kā atputekļošanas materiālu kaisīšanai uz ielām izmantos kalcija hlorīdu. Darbus veic SIA «Jēkabpils pakalpojumi», un finansējums atvēlēts no ceļu fonda.
    -Atputekļošanai izvēlētas ielas, kurās ir lielāka satiksmes intensitāte un vairāk iedzīvotāju. Kalcija hlorīds piesaista gaisa mitrumu un tādējādi mitrina grants ielu segumu, radot nolaistītas ielas efektu. Tas saglabājas arī sausā laikā, par ko paši esam pārliecinājušies objektos, kur izmantota šī metode. Ceram, ka tas saglabāsies līdz sezonas beigām. Ja rezultāti būs labi, varēs plānot arī citu ielu atputekļošanu. Kalcija hlorīda iedarbības ilgumu ietekmē satiksmes intensitāte. Jo tā lielāka, jo ātrāk var beigties iedarbība, – skaidro E. Dobelis. 
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Huligans
    Huligans
    pirms 1 gada

    Ludzu nodrošiniet atputekļošanu Jaunajā ielā. Glābiņa nav no putekļiem

    Atbildēt

Pievienot komentāru