Atvēl naudu multihalles būvprojekta ekspertīzei un būvuzraudzībai
iNESE ZONE

Kārtējā Jēkabpils domes sēdē deputāti tika informēti, ka nepieciešams papildināt darba kārtību, nododot apstiprināšanai lēmuma projektu par 157300 eiro iekļaušanu nākamā gada budžetā.
     Tie nepieciešami Jēkab­pils multifunkcionālās halles jaunbūves Brīvības ielā 289B būvprojekta ekspertīzei un būvuzraudzības veikšanai. Provizoriskais darbu izpildes termiņš būvprojekta ekspertīzes veikšanai – 30 dienas pēc būvprojekta saņemšanas un būvuzraudzības veikšanai – orientējoši 16 mēnešus pēc būvdarbu uzsākšanas. Finansējuma avotu plāno noteikt 2018.  gada budžeta projekta izstrādes laikā. Tā varētu būt pašvaldības budžeta nauda, aizņēmums no Valsts kases vai valsts budžeta finansējums.
     Priekšlikums raisīja diskusijas. Deputāts Leonīds Salcevičs iebilda, ka nav jēgas tagad steigties, jo šogad naudas nekādu turpmāko līgumu slēgšanai nebūs. Turklāt, ja tas ir nepieciešams, jebkurā brīdī var sasaukt ārkārtas sēdi un lemt par šo jautājumu. Kaspars Ģirģens gribēja zināt, kad sēdīsies pie galda un lems – celt vai necelt halli, jo, pirms ņemt aizdevumus, tas būtu jāizdiskutē. Aivars Kraps piebilda, ka gadījumā, ja halli necels, piedāvātais lēmums par naudu ekspertīzei un būvuzraudzībai būs veltīgs. Deputāts Aigars Nitišs iebilda, ka sarunās ar ministrijām viss taču virzoties uz to, lai halli celtu, un tas ir darbs, kas tik un tā ir jādara. Opozīcija tomēr nebija mierā, ka jautājums vispirms nav skatīts finanšu komitejas sēdē.  Izpilddirektors Guntars Gogulis skaidroja, ka lēmumprojekts sēdes darba kārtībā iekļauts, lai nebūtu vēl divas nedēļas jāgaida līdz nākamajai sēdei. 
   Balsojot par darba kārtības apstiprināšanu, pret minētā jautājuma iekļaušanu bija Nikolajs Anuškevičs, Aivars Kraps un Edgars Lamba. Balsojot par  157300 eiro iekļaušanu 2018. gada budžetā multihalles būvprojekta ekspertīzei un būvuzraudzības veikšanai, sēdes laikā pret šo lēmumu bija N. Anuškevičs un A. Kraps, bet atturējās Māris Dimants un L. Sal­cevičs. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru