Audiovizuāls Ziemassvētku rotājums «Brīnumi ir» uz Krustpils kultūras nama fasādes
Jēkabpils kultūras pārvalde

Ļausim noticēt un brīnumi notiks! Aicinām vakara pastaigas laikā atceļot līdz Krustpils kultūras namam, kur 26. un 27. decembrī laikā no plkst. 16.00 līdz 22.00 būs vērojamas svētku projekcijas uz nama fasādes. Brīnumi, pasaku tēli un rūķu rosīšanās. Sīkāk nestāstīsim – lai tas paliek mazs, brīnumains noslēpums, kuru atklāt. Šo audiovizuālo svētku rotājumu vislabāk vērot no laukuma pretim Krustpils kultūras namam. Kā arī atceries, ka pastaigu laikā jāievēro distance, ja nepieciešams, arī svaigā gaisā jālieto sejas un deguna aizsargmaskas. Aicinām rūpēties par sevi un apkārtējiem, kā arī būt laipniem un saprotošiem šajā laikā. Novēlam, lai izdodas noķert brīnumu šajā svētku laikā. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Leks
  Leks
  pirms 3 nedēļām

  ĻOOOTI skaisti! Paldies Krustpils kultūras nama darbiniekiem un direktorei Intai Ūbelei. Arī skaistie rūķīšu namiņi ļoti skaisti izskatās!

  Atbildēt
 2. gimenescentrs
  gimenescentrs
  pirms 3 nedēļām

  Cik skaisti

  Atbildēt
 3. Skolnieciņš no svētavota
  Skolnieciņš no svētavota
  pirms 2 nedēļām

  Ar ašiem soļiem tuvojas 2021. gads. 2021. gads ir baltā, metāliskā Vērša gads. Baltais, metāliskais Vērsis ir spēka, izturības, strādīguma un pacietības simbols. Vērsis ir ļoti labestīgs un pretimnākošs katram no mums, kas viņam tic. Ticot Vērša spēkam, zvaigznes 2021. gadā kļūs mums īpaši labvēlīgas. Lai nākamais gads nestu mums tikai vēlamās un pozitīvās pārmaiņas, uz svētku galda skaistā šķīvītī iedegsim baltu sveci par godu nākamā gada saimniekam – Vērsim. Taču būsim piesardzīgi ar atklātu uguni, dedzinot svecītes. Ievērosim visus ugunsdrošības noteikumus, neatstāsim degošas svecītes bez uzraudzības! Lūgsim balto, metālisko Vērsi, lai nākamais gads mums būtu veiksmīgāks par iepriekšējo. Atstāsim visas savas ķibeles, nelaimes un raizes pagātnē. Neturēsim savā sirdī naidu un aizvainojumu. Atbrīvosimies no negatīvajām enerģijām. Sāksim nākamo gadu ar jaunām enerģijām. Ļausimies Vērša gada svētībai. Ielaidīsi savā dzīvē prieku, saticību, apņēmību un veiksmi! Lai zvaigznes mūs svētī! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums! Panākumiem bagātu gadu vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš #Jaunaisgads #VēršaGads #2021 #astroloģija #PozitīvāDomāšana #veiksme #panākumi #prieks #Skolnieciņš #svētavots #pagāni

  Atbildēt
 4. Pilsētniece
  Pilsētniece
  pirms 2 nedēļām

  Visskaistākā vieta Jēkabpilī,ar bērniem braucam un priecājāmies par rūķīšu ciemu,bet par skaistajām bildēm uz kultūras nama bijām sajūsmā un braucam abus vakarus! Nu šinī laikā ļoti skaisti!

  Atbildēt
 5. optimists
  optimists
  pirms 2 nedēļām

  Jā, foršs skats.

  Atbildēt
 6. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 2 nedēļām

  Baig smuk tur ir. Vajag uz vis ziem ornaments atstāt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru