Jēkabpils augstlēcēju triumfs Latvijas čempionātā
Ainis Raubiškis

Ar Jēkabpils augstlēcēju triumfu Ventspilī noslēdzies Latvijas čempionāts U-16 grupā! Startējot četriem audzēkņiem sasniegts 100% rezultāts! 
   Par četrkārtējo Latvijas čempionu augstlēkšanā kļuva Edvarts Eglītis 1.76m. Meitenēm vēl nebijis rezultāts  vēsturē, kad pirmās trīs vietas vienai sporta skolai! Pirmo vietu izcīnīja Lāsma Zemīte 1.64m, kā arī neatstāja nekādu iespēju konkurentēm 200m distancē 26,29s! Otro vietu augstlēkšanā izcīnīja Elīna Tumša 1.61m un trešo Paula Krūmiņa 1.50m. Sacensību rezultātus  būtiski ietekmēja brīžiem ekstremāls vējš, kas nepārtraukti pūta nost latiņu! Par Latvijas čempionu 3000m distancē pārliecinoši kļuva Kristers  Mežinskis 10:11,82s. Viņam arī nedaudz pietrūka līdz medaļai 1500m 4:49,38s. Piekto vietu šķēpa mešanā izcīnīja Katrīna Nikola Jukšinska 39,19m. Sveicam ar lieliskajiem rezultātiem!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. aaa
  aaa
  pirms 7 mēnešiem

  Aini, kas tas par TriumPfu? :))

  Atbildēt
 2. Administrators
  pirms 7 mēnešiem

  Lapas administrators uzņemas vainu uz sevi, vajadzēja pamanīt kļūdu. Paldies par vērību , izlabots!

 3. vērotājs
  vērotājs
  pirms 7 mēnešiem

  Ka tikai administrators pēdējā laikā nav mazliet acis aizlējis. :D Cerams, ka ar humoru visiem kārtībā. Mēs jau te arī rakstam kā kuru reizi. Nosūtām komentu un tad skatāmies uz kļūdām. Ko nu vairs, vilciens ir aizgājis. Nu bet mēs to varam atļauties, jo komentējam no brīvas gribas. Bet ja pa tēmu, bērni malači un tādi smaidīgi. Man skolas gados labāk patika tāllēkšana.

Pievienot komentāru