«Auras» Ziemassvētku rūķi iepriecina apkārtnes pensionārus
SARMĪTE RUTKA

Jau piekto gadu neilgi pirms Ziemassvētkiem tirdz­niecības centra «Aura» apsaimniekotāji un nomnieki kopīgiem spēkiem sagādā daudz patīkamu brīžu apkārtnes pensionāriem.
     Centra direktors Ingus Liseckis stāsta: – Jau ilgāku laiku sadarbojamies ar pensionāru biedrību «Sa­sa­is­te» – viņi ir mūsu kaimiņi. Ar Jemeļjanovas kundzes palīdzību dabūjam informāciju par «Auras» apkārtnē dzīvojošajiem vecajiem ļaudīm, pie kuriem varētu paciemoties mūsu centra rūķi. Šogad viesosimies 50 adresēs un pie senioriem nogādāsim mūsu nomnieku sarūpētās dāvanas. Par atsaucību īpašs paldies  veikalam «Supernetto», «Mē­ness aptiekai», kafejnīcai «Ķēķis», Laimai Poluškinai un Dainim Gedušam. Viens ir noorganizēt dāvanas, bet otrs – tās no­gādāt senioriem. Un te mums jau otro gadu palīdz tautas deju kolektīva «Pastalnieki» jaunieši. Arī viņiem liels paldies par atsaucību!
    Savukārt «Pastalnieku» rūķi atzīst, ka šajā akcijā piedalās ar prieku. – Mēs ļoti labprāt ciemojamies pie vecajiem ļaudīm. Ir gandarījums, redzot, cik viņi ir priecīgi gan par dāvanām, gan arī par iespēju parunāties ar mums. Mēs ģimnāzijā piedalāmies arī akcijā «Brī­num­svece» un domājam, ka tādu nevar būt par daudz, – teic «Auras» dāvanu piegādāšanā sastaptās jaunietes. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru