Autoevakuators.eu darbības reģioni un pakalpojumi
Apmaksāts raksts

Latvijā pārsvarā darbojas lokāli autoevakuatori, tomēr ir arī pieejami tādi, kuru darbības ģeogrāfiskais lauks aptver visu valsti. Tāds auto evakuācijas serviss ir arī Autoevakuators.eu uzņēmums. Servisa centrs atrodas Rīgā, tomēr pakalpojumi tiek sniegti visas Latvijas robežās un arī nepieciešamības gadījumā ārpus Latvijas.
 
Autoevakutors.eu ir pieejams gan Rīgas centrā, gan visās Rīgas apkaimēs - Purvciemā, Ķengaragā, Imantā, Pļavniekos, Ziepniekkalnā, Maskavas forštatē, Teikā, Āgenskalnā, Juglā, Iļģuciemā, Vecmīlgrāvī un arī visās pārējās mazākās Rīgās apkaimēs.
 
Serviss ir populārs un iecienīts arī tuvējo Rīgas apkārtnes pilsētu klientiem - pakalpojums ērti pieejams arī Jūrmalā, Piņķos, Skultē, Mārupē, Baložos, Ķekavā, Salaspilī, Ulbrokā, Baltezerā, Ādažos.
 
Protams, arī visās lielākās Latvijas pilsētās ir pieejami Autoevakuators.eu pakalpojumi - Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Ventspils, Rēzekne, Valmiera, Ogre, Jēkabpils, Tukums, Cēsis un citas Latvijas pilsētas.
 
Autoevakuators.eu pakalpojumu klāsts ir plašs un neaprobežojas tikai un vienīgi ar transportlīdzekļa evakuāciju, lai gan auto vai citas tehnikas pārvietošana no viena punkta uz citu ir servisa pamatpakalpojums.
 
Tomēr bez tā vēl ir pieejami arī tādi pakalpojumi kā zemu, sporta un retro auto transportēšana, auto un moto izvilkšanas no grāvjiem, nestandarta kravu pārvadājumi, diennakts autostāvvieta ar fizisku apsardzi, transportlīdzekļu nogādāšana uz servisu, akumulatora uzlādēšana un auto iedarbināšana, riepu serviss uz ceļa, auto un moto izvilkšana no grāvjiem un citi pakalpojumi.
 
Veicot autoevakuatora izsaukumu ir būtiski informēt servisu, kas precīzi ir noticis, kāda problēma radusies, lai serviss būtu pēc iespējas ātrs un kvalitatīvs. Autoevakuatoram nepieciešamā informācija:
 
  • Precīza atrašanās vieta
  • Transportlīdzekļa kategorija/tips
  • Transportlīdzekļa tehniskais stāvoklis
  • Cilvēku skaits un/vai krava, kas jāpārvieto
 
Ieteikums atcerēties, ka ir iespēja uzdot jeburu citu sev interesējošu jautājumu servisa dispečerim, arī par gaidīšanas laiku vai pakalpojuma izmaksām.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru