Automācības teorijas nodarbības ģimnāzijā notiks
INESE ZONE

BD jau informēja, ka Jē­kabpils dome, sākot ar šo mācību gadu,  Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vidusskolas audzēkņiem piedāvās iespēju bez maksas apgūt B kategorijas automācības teorijas kursu. 
     Nodarbības tika uz-sāktas, un tās nodrošināja autoskola «Impērija», kas bija uzvarējusi pašvaldības iepirkumā.  Tagad publiski izskanējusi informācija par to, ka «Impērija», iespējams, pieļāvusi nelikumības ES projektu naudas apgūšanā un autoskolai var apturēt licenci. Arī automācības te­ori­jas nodarbības ģimnāzijā vairs nav notikušas.
    Jēkabpils pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis BD informēja, ka situācija ar «Impēriju»  nerada nekādas problēmas nedz pašvaldībai, nedz autoapmācības teorijas nodarbību organizēšanai.  
     – Ģimnāzijas audzēkņu iespēju apgūt automācības teoriju šī situācija nekādi neietekmēs. Sazināsimies ar citiem uzņēmumiem, kas iepirkuma konkursā pretendēja uz teorijas kursa organizēšanu, un piedāvāsim  noslēgt līgumu ar citu pretendentu, kas iepirkumā  atbilstoši cenu aptaujai bija nākamais.  Stundu skaits, kas ir kursā, nav liels, tā ka būs visas iespējas tās organizēt un tās noteikti notiks, – informēja Juris Līcis.
    Jau ziņojām, ka pašvaldība šogad automācības teorijas kursu īstenos Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, un solīja, ka tad, ja būs skolēnu atsaucība, nodrošinās to arī citās pilsētas skolās. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru