Basketbolisti   pusfinālā neiekļūst

Piektdien “Jēkabpils lūšu/SC”  basketbola komanda Cēsīs aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas otro ceturtdaļfināla spēli pret regulārā čempionāta uzvarētājiem “BK Cēsis/CSS”. Pirmajā mačā mājās jēkabpilieši piekāpās ar 66:79. Lai iekļūtu pusfinālā “lūšiem” viesos bija jāuzvar ar vismaz 14 punktu pārsvaru.
     Izšķirošajā mačā jau sākumā vadību uzņēmās  viesi, “Jēkabpils lūši/SC”. Pēc pirmā ceturkšņa  viņi bija priekšā ar 26:20, bet pēc otra – ar 42:37. Pēc pārtraukuma iniciatīva piederēja mājiniekiem – viņi “lūšus” noķēra un izvirzījās arī nelielā vadībā. Pirms izšķirošās ceturtdaļas viesu atpalicība gan bija minimāla  – 55:56.  Pēdējā spēles nogrieznī pēc E. Stiebriņa metiena “lūši”  ieguva lielāko pārsvaru šajā mačā – 72:61, taču palielināt to vairs nespēja. Uzvara tika izcīnīta ar 86:82, bet divu spēļu summā  jēkabpilieši  piekāpās cēsiniekiem ar 152: 161 un no tālākas cīņas par medaļām izstājās.
     Sezonas pēdējā mačā Edijs Stiebriņš guva 29 punktus, Matīss Surkulis – 15,  Edgars Leja – 12, Matīss Čaupjonoks – 11.