Basketbolistiem kārtējais zaudējums
J. Šteinbergs

Šodien Latvijas-Igaunijas basketbola līgā savu divdesmito zaudējumu piedzīvoja “Jēkabpils/SMScredit.lv”. Šoreiz sakāve piedzīvota izbraukumā pret “VEF Rīga”.
    Pirmajā ceturtdaļā jēkabpilieši kaut cik vēl turēja pretiniekiem līdzi, gūstot samērā daudz punktu, tomēr par 12 punktiem mazāk  nekā pretinieki un piekāpjoties ar 21:33. Arī otrajā ceturksnī viesi guva par 12 punktiem mazāk nekā mājinieki (8:20), bet puslaika rezultāts Jēkabpils komandai izskatījās  jau bezcerīgs – 29:53. Pēc pārtraukuma “VEF Rīga” turpināja masēt jaunos "jēkabpiliešus". Tikai pēdējā ceturksnī, kad mača  liktenis jau bija sen kā izšķirts “lūšiem” izdevās izlīdzināt spēli, pēdējās 10 minūtes  zaudējot ar minimālu rezultāta starpību. Vienalga zaudējums iespaidīgs, atkal savā grozā ielaižot  vairāk par simts punktiem – 63:102 (21:33; 8:20; 16:30; 18:19).  
    G. Zomerfelds “kreditoru”  labā guva 14 punktus, J. Aleksejevs – 12, L. Gilmors – 10. Jāatzīmē, ka Jēkabpils komandu pametis V. Kohs, kurš pārcēlies uz “VEF Rīga”. Šajā mačā viņš gan nepiedalījās, jo acīmredzot, vēl nav sadziedējis traumu, kuras dēļ  pēdējās spēles "Jēkabpils/SMSvredit.lv”  sastāvā pavadīja uz rezervistu soļiņa. Savukārt atpakaļ “lūšos” ir A. Žozefs-Paulīns, par kuru līdzjutēji  bija pārliecināti, ka viņš no komandas ir atskaitīts. Amerikānis 12 uz laukuma pavadītājās minūtēs punktus tā arī neguva, bet protokolā atzīmējās ar 5 atlēkušajām bumbām un 2 rezultatīvām piespēlēm. Vēl jāatzīmē, ka, šķiet,  personīgo rekordu augstākajā basketbola sabiedrībā sasniedza jēkabpilietis Matīss Surkulis, gūdams 6 punktus. 
    Nākamo maču jēkabpilieši aizvadīs 14. februārī viesos pret “Tartu Ülikool”.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. eh!
    eh!
    pirms 6 mēnešiem

    Nu, un ko puiši gavē, bļin? Rokas nogulējušas meitenes?

    Atbildēt

Pievienot komentāru