Basketbolistiem trīs spēlēs divas uzvaras
J. Šteinbergs

Nedēļas nogalē BK “Jēkabpils” Latvijas basketbola līgas 2. divīzijā aizvadīja divas  spēles, bet “Jēkabpils lūši/Sporta centrs” ar maču izbraukumā pabeidza regulāro LBL3 sezonu. 
   BK  “Jēkabpils” vispirms piektdien mājās tikās ar Austrumu zonas pastarīti “SK Ezerzeme/Rēzekni”. Šī bija abu komandu pirmā tikšanās šosezon. Garlaicīgā spēlē  mājinieki bez grūtībām izcīnīja kārtējo uzvaru ar 81:50 (27:10; 20:17; 14:15;  20:8). Pārsvars bija tik acīmredzams, ka brīžiem laukumā tika sūtīts viss mājinieku  otrais piecinieks. Rezultatīvākais “Jēkabpils” rindās ar 16 punktiem un 13  bumbām zem groziem bija Kaspars Cipruss. Mārtiņš Vīņauds guva 14 punktus, Jurijs Aleksejevs – 13, Mikus Sokolovs un Kārlis Večens – pa 10. 
     Otro spēli “Jēkabpils” aizvadīja svētdien izbraukumā pret “OC Limbaži”, kas turnīra tabulā ieņem trešo vietu. Arī ar limbažniekiem “Jēkabpils” viegli tika galā, sakaujot kādreizējo “lūšu” Sanda Silova un Kristapa Kanberga komandu ar 113:70. M. Vīņauds izcēlās ar 28 punktiem, M. Sokolovam – 20, J. Aleksejevam un K. Ciprusam – pa 15, Kārlim Večenam un Laurim Bērziņam – pa 12 punktiem. 
     Regulārajā LBL2 čempionātā BK “Jēkabpils” atlikušas divas spēles izbraukumā – 8.  martā vēlreiz ar “SK Ezerzeme/Rēzekni”, bet 13 martā ar “RTU”. 
     Savukārt “Jēkabpils lūši/Sporta centrs” pēdējā regulārā LBL3 čempionāta spēlē izbraukumā ar 76:86 (14:23; 29:11; 22:18; 21:24) piekāpās “BK Cēsis/CSS”. No turnīra tabulas viedokļa šī spēle bija svarīgāka cēsiniekiem, jo neatkarīgi no tās iznākuma jēkabpilieši jau bija nodrošinājuši trešo vietu Austrumu zonā bez iespējām pakāpties augstāk.  Viesu komandā ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Kristers Tumšs, bet pa 14 punktiem guva Matīss Caune, Ritvars Zalāns un Niklāvs Vanags. Ceturdaļfinālā, kurā jēkabpilieši tiksies ar Rietumu zonas sesto komandu, uzvarētājs tiks noskaidrots divu maču summā. Mūsu komandas pretinieki būs   “BS Tukums/TSS”  vai “Salaspils SS”. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru