Basketbolistiem – uzvaras
Juris Šteinbergs

Otrdien  spēles Latvijas Basketbola līgas 2. un 3. divīzijā aizvadīja Jēkabpils komandas
     BK «Jēkabpils»  2. divīzijas mājas spēlē pārliecinoši ar 98:70 (23:15, 23:16, 20:15, 32:24) pārspēja «Valmiera Glass/VIA-2».
     Otrajā ceturtdaļā viesu komanda uz brīdi izvirzījās pat vadībā ar 26:24, taču turpmāk noteikumus laukumā diktēja jēkabpilieši. Jāpiebilst, ka valmierieši, salīdzinot ar pirmā riņķa spēli, kurā jēkabpiliešiem tik viegli nemaz neklājās, bija vājākā sastāvā, jo vairāki spēlētāji ir aizņemti Latvijas-Igaunijas līgas spēlēs.
     Mājinieku labā Kaspars Cipruss guva 22 punktus (19 ab), Jurijs Aleksejevs – 22, Mikus Sokolovs – 14 (7rp).
      Šī bija BK «Jēkabpils» desmitā uzvara tikpat aizvadītajās spēlēs.  Nākamo maču klubs aizvadīs tikai pēc jaunā gada, 10. janvārī,  kad mājās tiksies ar «Rīga/DSN».
      Tikpat pārliecinošu uzvaru LBL 3. divīzijā guva «Jēkabpils lūši/SC», kas Carnikavā vietējo komandu pieveica ar 99:79 (35:22; 23:16; 13:16; 28:25). «Lūši» jau pirmajā puslaikā ieguva izšķirošo pārsvaru – 58:38. Māji­niekiem otrajā puslaikā izdevās tikai epizodiski nedaudz pietuvoties, bet nopietni «lūšu» uzvaru viņi apdraudēt nespēja.
      Edijs Stiebriņš guva 27 punktus, Matīss Čaup­jonoks – 14, Ritvars Zalāns – 12, Matīss Caune un Mārcis Zībergs – pa 10.
      Šī bija «lūšu» septītā uzvara 10 aizvadītajās spēlēs, un komanda Austrumu zonā  ir  trešajā vietā.
      Nākamo maču «Jē­kabpils lūši/SC» aizvadīs 27. decembrī 20.15 Jēkabpils Sporta namā pret «BK Krāslava/Sporta skola», kas  10 spēlēs izcīnījusi tikai divus panākumus.