Bebru ielas mikrorajona bruģim vietām konstatēti defekti
INESE ZONE

Par bruģi  Bebru ielas mikrorajonā saņemtas iedzīvotāju sūdzības, ka tas no augšpuses jau jau sācis drupt. Šādi defekti esot redzami vairākās vietās, kaut bruģis tikai nesen ieklāts.
     Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs atbildēja, ka minētie defekti ir konstatēti, sastādīts akts, un būvniekam ir uzdots bojāto bruģi nomainīt.
-Es nezinu, kas šo bruģi ir ražojis, jo tas arī nav pašvaldības kā pasūtītāja jautājums. Ģenerāluzņēmējs izvēlas bruģa piegādātāju, mēs tikai nosakām tā marku.  Un, ja ir konstatēti bojājumi, kā šajā gadījumā, ģenerāluzņēmējam garantijas laikā bojātais bruģis ir jānomaina. Garantija Bebru ielas mikrorajona rekonstrukcijas darbiem ir pieci gadi.  Ģenerāluzņēmējam ir nosūtīta vēstule par garantijas remonta izpildi. Bruģis nav bojāts kādā vienā vietā, bet daudzās nelielos laukumos. Pamatā tās ir automašīnu stāvvietas, uz gājēju celiņiem bojājumu faktiski nav. Acīmredzot tur no automašīnu riteņiem nobirst vairāk sāls maisījuma, ir lielāka slodze. Mums šīs vietas ir zināmas, un pašvaldības speciālisti kopā ar uzņēmēja pārstāvjiem apsekos mikrorajonu un konkrēti parādīs, kur bruģis ir jāmaina. Uzņēmējam ir uzdots bruģi nomainīt līdz 16. jūlijam. Tas tomēr ir visai darbietilpīgs process – mainīt bruģi nelielos laukumos. Vēl viena lieta, ko secināju, izstaigājot mikrorajonu, ir, ka mūsu iedzīvotāju autoparks nav tajā labākajā stāvoklī. Visās autostāvietās uz seguma ir tumši plankumi, kur no automašīnām pilējusi degviela. Tas bruģi vizuāli padara nebaudāmu. No šī viedokļa asfalts ir labāks, bet to atkal bojā pilošā degviela, – sacīja Raits Sirmovičs. 
Kā zināms, būvdarbu ģenerāluzņēmējs bija SIA «Ošukalns», objektā strādāja vairāki apakšuzņēmēji. Lielākais no tiem, kas arī fiksēts līgumā ar pašvaldību, bija SIA «Hektors», kas veica komunikāciju nomaiņu. Pārējie apakšuzņēmēji līgumu slēdza ar «Ošukalnu».   
 
D. Gagunova foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. krolls
  krolls
  pirms 10 mēnešiem

  A nevarētu būt tā, ka iedzīvotāju autoparka stāvoklis ir viens no precīzākajiem rādītājiem par valsts un pašvaldību vadošo pārstāvju darba kvalitāti daudzu gadu garumā?

  Atbildēt
 2. trakais gonščiks
  trakais gonščiks
  pirms 10 mēnešiem

  Sirmovičs nebūs Sirmovičs ja nepateiks kādu stulbību. Domes plānprātiņiem ir īpašas spējas pateikt kaut ko cilvēkus tracinošu. Vienreiz tiem apriebsies jūsu augstprātība un ieliks pa ķobi tā, ka dzirksteles nošķīdīs un eļļa un degviela pašiem uz asfalta nopilēs. Ibio.

  Atbildēt
 3. Fakts
  Fakts
  pirms 10 mēnešiem

  Sirmo jau sen vajadzēja atskaldīt

 4. vērotājs
  vērotājs
  pirms 10 mēnešiem

  Brīnums, ka kāds domes gudrītis nav pateicis, ka vai tikai kāds ar āmurīti tos nav apdauzījis. Bet nu slikti, jā. Pa nākošo ziemu varbūt viss bruģis izies no stroja. Varbūt pēc pieciem gadiem, kad beigsies garantija. Un atkal būs jātaisa iepirkums un atkal nauda griezīsies pa labi un pa kreisi... Bagāts kā grib...

  Atbildēt
 5. Jefs
  Jefs
  pirms 10 mēnešiem

  Jāpārceļ bruģis no Pasta ielas uz Bebriem un punkts.Bebros ienāks senatnes elpa.:)DDDD

  Atbildēt
 6. vērotājs
  vērotājs
  pirms 10 mēnešiem

  Es domāju, ka ar to bruģi jāizklāj domes pagalms un stojanka. Lai klabina muti braucot.

Pievienot komentāru