Beidzot sakārtos taku gar 2. vidusskolu
INESE ZONE

BD jau vairākus gadus laiku pa laikam ir pāradresējusi domei iedzīvotāju lūgumu sakārtot taciņu, kas gar Jēkabpils 2. vidusskolas teritoriju iziet uz Jauno ielu un ir īsākais ceļš, lai no pilsētas centra nokļūtu  Nameja un Vie­sītes ielas mikrorajonā. 
   Taciņa ir kā padziļinājums starp skolas teritoriju un  blakus esošo privātīpašumu: bedraina, un pavasaros, rudeņos un atkušņu un lietus laikā cilvēki brien pa dubļiem un peļķēm. Vis­pirms cilvēkiem tika solīts, ka taciņu varētu izklāt ar plāksnēm, kas demontētas citu objektu remonta laikā, tad skaidrots, ka taku šķērso «Latvenergo» piederoša zeme un pašvaldība nevar veikt uz tās darbus. Tad peļķes tika minimāli piebērtas, bet tas neko daudz nelīdzēja.   
   Taču iedzīvotāji nav zaudējuši cerību, ka taku sakārtos, un turpina problēmai pievērst pašvaldības uzmanību. Kā informē Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko, viņš ir saņēmis šādu iedzīvotāju lūgumu un sācis meklēt risinājumu.
   – Jau ir gatava darbu tāme, un izmaksas nebūs lielas – 700 eiro.  Darbi ir uzticēti SIA «Jēkabpils pakalpojumi». Taku piebērs ar šķembu maisījumu. Celiņu gan šķērso «Latv­energo» piederošs zemes gabals, bet tas nav tik būtisks kavēklis, lai pašvaldība tur nevarētu veikt minimālus darbus, – stāsta A. Rut­ko. Viņš piebilda, ka uzdevis domes darbiniekiem uzskaitīt, cik iedzīvotāju izmanto taku: secināts, ka daudz – ap 200 brīvdienās, kad daudzi dodas uz centru un tirgu, un ap 100 darbdienās.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Jau tik tālu
  Jau tik tālu
  pirms 11 mēnešiem

  ka kā redzu foto jaunajai domes vadībai pilnā sastāvā jārisina vairākus gadus vēl Salceviča laikā iedzīvotāju lūgums sakārtot taciņu, kas gar Jēkabpils 2. vid.skolu iziet uz Jauno ielu un ir īsākais ceļš līdz Nameja un Vie­sītes ielas mikrorajonam. Tas ir izpilddirektora jautājums! Vai mīkstmiesis bija aizkritis aiz kantora aizgalda?

  Atbildēt
 2. fantomass
  fantomass
  pirms 11 mēnešiem

  Tādu algu katru mēnesi saņem katru mēnesi (4000eu), apvieno 3 amatus, bet savu pamatdarbu veic slikti. Noņemiet beidzot viņu no tās "karmuškas". Nav taču viņam ne saprašanas nekā. Leonīds iekārtoja savējo un kopīgi arī fīrēja šeftes. Cien. Ragaiņa k-gs, Jūs pats redzat, ka cilvēks nav savā vietā, ka viņa darbus kritizē visi pilsētas iedzīvotāji. Izvērtējiet, vai tāds balasts domei ir vajadzīgs

  Atbildēt
 3. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Kamēr domē strādās Sirmovičs, Gogulis, Kraps, Mālniece, Breimane, arī tas pats Leonīds un Hauka, vienmēr būs sūdi vagā. Raivis būs spiests aiziet, jo īstenībā ar šādiem kolēģiem, kuri visu velk uz leju, strādāt produktīvi pilsētas iedzīvotāju labā nav iespējams. Tas ir viennozīmīgi. Otrs. Kozuliņš Juris aizgāja no Namu pārvaldes ar lielu negodu, jo viņa vadītā iestāde notrallināja lielas summas no apsaimniekošanai domātās naudas. Salcevičs lika viņam šo naudu "atsist", ieturot 15% no algas. Kozuļiņš tomēr izvēlējās aiziet. Bet nepagāja nez cik ilgs laiks, putas nosēdās, un Leonīds viņu pieņēma domē kā būvinženieri. Izriet jautājums, vai šis cilvēks ir samaksājis Namu pārvaldes kontos šo summu, kas bija paredzēta ieturēt? Vai arī aizgāja no amata, un šī notrallinātā summa vairs uz viņu neattiecas? Sak, notrallināju to iedzīvotāju apsaimniekošanā iemaksāto summu un mierīgi aizgāju. Viss. Atbildības vairs nav. Lūdzu, BD noskaidrojiet.

  Atbildēt
 4. alternatīva
  alternatīva
  pirms 11 mēnešiem

  Kamēr domē strādās Sirmovičs, Gogulis, Kraps, Mālniece, Breimane, arī tas pats Leonīds un Hauka, vienmēr būs viss štokos un kārtībā.

  Atbildēt
 5. tosts
  tosts
  pirms 11 mēnešiem

  par to mums atkal jāiedzer

 6. hohma
  hohma
  pirms 11 mēnešiem

  Visi šie darītāji atskrējuši lūrēt uz taciņu laikam katrs ar savu dienesta autiņu

  Atbildēt

Pievienot komentāru