BENU Aptieka – turpmāk Rīgas ielā 130!
Apmaksāts raksts

BENU Aptieka, ko iepriekš jēkabpilieši bija raduši apmeklēt Jē­kabpils reģionālās slimnīcas telpās, turpmāk atradīsies jaunā vietā – Rīgas ielā 130. 
Aptieka jau ir iekārtota jaunajās telpās un vērusi durvis apmeklētājiem, kā ierasts, piedāvājot visa veida medikamentus, higiēnas preces, uztura bagātinātājus, kā arī kosmētiku ādas un matu kopšanai no pasaulē va­došajiem zīmoliem.
Aptiekas vadītāja Veronika Bokāne stāsta: «Laipni gaidīsim mūsu pastāvīgos, kā arī jaunos klientus jaunajā vietā, Jēkabpilī,  Rīgas ielā 130. Pārcelša­nās jaunajā ad­resē vienlaikus dod mums iespēju uzrunāt arī jaunus klientus. Prie­cā­simies pie mums red­zēt ikvienu un palīdzēt ar padomu un ieteikumu, kas īpaši aktuāls var būt, tuvojoties saaukstēšanās sezonai.»
 
Jauna vieta – jaunas atlaides!
«Atzīmējot pārcelšanos uz jaunu vietu, vēlamies savus klientus iepriecināt ar lieliskiem piedāvājumiem ādas un matu kopšanai, kā arī uztura bagātinātājiem», stāsta aptiekas vadītāja. Līdz pat 1. oktobrim aptiekā 30% atlaide BIODERMA, URIAGE, EUCERIN, LA ROCHE-POSAY, VICHY, WELLA, LAKME un INSIGHT zīmola kosmētikai, sa­vukārt uztura bagātinātājiem piemērota 25% atlaide.*
Šobrīd, kad siltos laik­apstākļus nomaina ru­denīgas noskaņas un drēgnāks laiks, ir īstais brīdis padomāt par sejas, ķermeņa un roku ādas kopšanas līdzekļu maiņu. Vēsākam laikam piemērotāki būs produkti ar izteikti barojošu efektu. Ir pieejami arī vēsajai sezonai īpaši izstrādāti ādas kopšanas produkti. 
«Savukārt no uztura bagātinātājiem sevišķi aktuāli būs imunitāti stiprinošie kompleksi, C vitamīns, D vitamīns, arī dažādas minerālvielas. Vispiemērotāko produktu tieši jums palīdzēsim izvēlēties uz vietas aptiekā,» saka V. Bokāne.
 
Novēlam Jums veselīgu šo laiku!
*Atlaides neattiecas uz akcijas precēm, nesummējas un ir spēkā, izmantojot klientu lojalitātes karti.
 
Aptiekas darba laiki:
Darba dienās:  8.00–19.00  
Sestdienās: 8.00–15.00
Svētdiena – brīvdiena 
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru