«Bez tabu» gada balvu saņem A. Kraps un I. Surkulis
Inese Zone

  TV raidījums «Bez tabu» jau tradicionāli pasniedz sa­vu gada balvu vairākās no­minācijās, kuru varoņi ir ga­da laikā raidījumā atspoguļoto sižetu galvenie personāži.
 Gada balvu raidījuma veidotāji ierodas pasniegt personīgi, un tā ir gada horoskopa dzīvnieka figūriņa ar at­bilstošās nominācijas no­sau­kumu uz pamatnes. Tā kā 2013. bija Čūskas gads, laureāti saņēma balvu čūskas veidolā. Uz mūsu pusi šogad atceļoja pat divas balvas.
   Balvu «Gada policists» ieguva Viesītes pašvaldības policijas vecākais inspektors In­dulis Surkulis. Viņš bija sodījis pašvaldības iedzīvotāju par automašīnas novietošanu zaļajā zonā. Savukārt ie­dzīvotāji to apstrīdēja, pa­matojoties uz faktu, ka Vie­sītes plānojumā nav jēdziena «zaļā zona», bet zeme pie daudzdzīvokļu namiem uz­skatāma par tiem piederošu teritoriju. I. Surkulis policistu nominācijā bija izkonkurējis kolēģi no citas pašvaldības, kurš bija veicis līdzīgas darbības, un Rīgas pašvaldības po­licijas darbinieci, kura ar dar­ba transportu piestāja pie bankomāta, lai izņemtu nau­du. I. Surkulis pats sagaidīja balvas pasniedzējus. 
    Daudz lielāku ievērību nominācijai veltītajos ko­men­­tāros izpelnījās otrs mū­su puses gada balvas laureāts   —   Jēkabpils   do­mes priekš­sēdētāja vietnieks  taut­saimniecības jautājumos Aivars Kraps. Viņš nominēts kā «Gada reprezentablākā amatpersona» par bēdīgi sla­venajiem pēcvēlēšanu no­tikumiem pilsētas spēļu zālē. A. Kraps šajā nominācijā iz­konkurēja Gulbenes novada domes priekšsēdētāja viet­nieku Andi Caunīti, kurš dar­ba datoru izmantojis vi­sai erotiska rakstura sarakstei ar daiļo dzimumu, un Ro­pažu novada domes priekš­sēdētāja vietnieku An­tonu Cibuļski, kurš bez tiesībām sēdies pie automašīnas stūres. A. Kra­pu «Bez tabu» pārstāvjiem domē neizdevās satikt, tāpēc balva tika no­dota domes priekšsēdētājam Leonīdam Salcevičam.   
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. pilsetnieks
  pilsetnieks
  pirms 4 gadiem

  Nu re,Viesītē arī varoņi,Dmitrijevs arī var lepoties,ne tikai Salcecičs

  Atbildēt
 2. janka
  janka
  pirms 4 gadiem

  No sirds apsveicu Krapu,viņš ir galvenais Jēkabpils popularizētājs!

  Atbildēt
 3. Marta runcis
  Marta runcis
  pirms 4 gadiem

  Man ir ziņas, ka tas viesītes policists nav nemaz tik slikts džeks. Dome tur šo iegāzusi ar kaut kādiem zonējumiem vai kaut kādu līdzīgu birokrātisku figņu. Bet Krapam redz kā švaki izgāja - strādā vīrs pilnu krūti sabiedrības labā, bet vienreiz iznāca maza šmucīte. Un ko sabiedrība? Vai tad atceras viņa labos darbus? Nekā! Atceras tikai vienu sīku strūkliņu, kas nejauši paspruka. Nesmuki! Turpmāk lūdzu Krapu tikai slavēt i par sakoptām ielām, i aizlāpītām bedrēm, i olimpiskajiem apļiem, piedodiet , gribēju teikt apļveida krustojumiem.

  Atbildēt
 4. ciniķis
  ciniķis
  pirms 4 gadiem

  Īpaši tāpēc, ka Kraps personīgi pa naktīm uzkopj ielas, asfaltē apļveida krustojumus un sargā jēkabpiliešu naktsmieru. Piedosim viņam nejauši pasprukušo strūkliņu, jo tobrīd šis apzinīgais zelta cilvēks cīnījās ar azartspēļu biznesu.

 5. pārdomas
  pārdomas
  pirms 4 gadiem

  Te nu ir īstais brīdis padomāt,kāpēc esam tur,kur esam.Var jau rīkot nez kādus opersvētkus un tamlīdzīgas izrādes,kurās pašiem izrādīties,bet ja tas notiek šādā "politiskās kultūras" vidē,tad visi labi domātie darbi sāk izskatīties pēc farsa un neīstas māžošanās. Ja nodokļu maksātājs redz,ka viņa naudu notrallina pilnīgi nejēdzīgas "amatpersonas",kuras pēc tam pat nedomā,ka vajadzētu ko mainīt,tad ir lieki runāt par kaut kādu vietējās varas un iedzīvotāju savstarpēju cieņu.Starp citu, čurātājs un viņa patrons slaidi "uzlaida" arī uzņēmēju biedrībai,kuras dibinātāji šos dīvaiņus uztur tiešā veidā. Skumji.Kamēr vēlētāji pieļaus šādu cinisku necieņu pret sevi,un paši laipni to apmaksās,tikmēr paliks tikai drūmāk.

  Atbildēt
 6. Ģederts Piebriedis
  Ģederts Piebriedis
  pirms 4 gadiem

  Ja Kraps būt čurajs zaļa zonā, tad Surkuls atkal viņam būt virsu un sarakstijs protokol.

  Atbildēt

Pievienot komentāru