Biedrībai «Pavadiņa» – jaunas telpas (+foto)
ILZE BIČEVSKA

Dunavas pagasta biedrība «Pavadiņa» 7. febru­ārī rīkoja atklāšanas pasākumu savām jaunajām telpām. Tās iekārtotas paš­val­dībai piederošā daudzdzīvokļu mājā Sudrab­kalnā (Bērzi 7).
    – Telpas laika gaitā nedaudz pārveidotas, nupat laikā ap jauno gadu beidzās to kosmētiskais remonts. Pašvaldība atsaucās uz manu kā biedrības pārstāvja lūgumu, lai mums piešķir savas telpas tepat, Sud­rabkalna centrā. Lai tā būtu ne tikai vieta, kur strādāt rokdarbus un rīkot to izstādes, bet arī kalpotu kā vieta, kur varētu notikt iedzīvotāju sapulces. Kad notiek kādu vietējai sabiedrībai svarīgu jautājumu apspriešana, Sudrabkalna iedzīvotāji sūrojas, ka visiem nav iespējas doties uz Dunavu. Nu vairs iebilst nevarēs. Mums ir kur pulcēties, – stāsta biedrības «Pa­vadiņa» vadītāja Valija Flandere. 
     Viņa arī aicina «Pavadiņai» piebiedroties jaunus dalībniekus, jo omulīgās telpas aicināt aicina tajās iegriezties. 
    – Darbs jau nav apstājies ne uz brīdi: visvairāk strādājam ar rokdarbiem»: aužam grīdceliņus un tautiskās jostas, adām cepures, šalles, cimdus, zeķes, šujam un veidojam dekorus. Nu būs vieta, kur varēsim ne tikai aicināt vietējos iedzīvotājus uz sapulcēm, bet arī rīkot izglītojošus pasākumus, lekcijas, – priecājas V. Flandere. Viņa sola, ka par aktualitātēm un   notikumiem «Pava­diņas» telpās būs informācija gan pašvaldības mājaslapā, gan «Brīvajā Daugavā», gan Sudrabkalnā uz ziņojumu dēļa. 
   Biedrība «Pavadiņa» Jē­kabpils novada Dunavas pagastā darbojas kopš 2010. gada 10. marta. l
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. A
  A
  pirms 1 mēneša

  Anekdote: Irēna Sproģe Salā piešķir telpas biedrībai! Tādus murgus viņa redz savā vecuma bezmiegā

  Atbildēt
 2. *
  *
  pirms 1 mēneša

  Nekas jauns,bet fakti tev ir kā uguns pie dibengala.Kā vienmēr tu esi tauta un biedrība arī vēl piedevām,vai Romas pāvests neesi ?

Pievienot komentāru