Bijušais Jēkabpils slimnīcas vadītājs turpmāk strādās Rēzeknes slimnīcas valdē
INESE ZONE

Jēkabpils reģionālas slimnīcas 2018. gada darba rezultātiem veltītajā preses konferencē slimnīcas valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš, atbildot uz žurnālistu uzdotajiem jautājumiem par iespējamo ilggadējā slimnīcas valdes priekšsēdētāja, tagad izpilddirektora Ivara Zvīdra pāriešanu vadošā amatā citā slimnīcā šo informāciju apstiprināja.
     I. Zvīdris darba attiecībās ar Jēkabpils slimnīcu būšot līdz 12. aprīlim.  G. Liepiņš sacīja, ka pagaidām izpilddirektora vieta slimnīcā būs vakanta, jo tuvākajā laikā nav paredzēts meklēt jaunu šī amata kandidātu. 
    Ivars Zvīdris BD pastāstīja, ka turpmāk strādās SIA «Rēzeknes slimnīca» valdē, pildot valdes locekļa pienākumus, un būs atbildīgs par ārstniecības darba jautājumiem.
     -Pārvērtējot savu iepriekšējo darbību Jēkabpils slimnīcā, secināju, ka varbūt ir vērts dzīvē kaut ko mainīt, un kad kolēģi informēja par to, ka  Rēzeknes slimnīcā ir vakance, pieteicos.  Biju uz pārrunām, un mans skatījums, zināšanas un pieredze tika atzītas par labām. 5. aprīlī man ir jādodas uz dibinātāju sapulci un ir plānots parakstīt darba līgumu.  Ja viss notiks, kā esam vienojušies, darbu Rēzeknes slimnīcā sākšu no 15. aprīļa, – stāsta Ivars Zvīdris.
Viņš skaidro, ka negrasās pamest Jēkabpili. Par iespējām savienot to ar darbu Rēzeknē esot runāts ar turienes kolēģiem. Plānots uz darbu braukt no Jēkabpils, kā arī esot piedāvāta iespēja izmantot dienesta dzīvokli.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru