BK ”Jēkabpils”  galotnē piekāpjas Ogrei

Sesdien Latvijas Basketbola līgā BK “Jēkabpils” mājās uzņēma “Ogri/Kumho Tyre”un zaudēja ar 69:72.
      Mača sākumā jēkabpilieši izvirzījās vadībā ar 6:2, taču līdz pirmās ceturtdaļas beigām to zaudēja – 15:16. Otrās ceturtdaļas sākumā klājās vēl sliktāk – īsā laikā “lūši” nonāca iedzinējos 15:25, bet līdz pirmā puslaika beigām rezultāta starpību   izdevās nedaudz samazināt -  34:40 pēc nospēlētām 20 minūtēm.
     Trešajā ceturdaļā bija nospēlētas tikai nedaudz vairāk kā divas minūtes un “lūši” jau bija viena punkta attālumā   (41:42), bet vēl pēc minūtes J. Antrops mājiniekus izvirzīja vadībā  ar 44:42.  Tuvojoties trešās ceturtdaļas beigām “lūšu” pārsvars pēc A. Šeļakova raidījuma pieauga līdz 8 punktiem, taču iegūto handikapu noturēt neizdevās un trešais spēles nogrieznis  beidzās tikai ar 52:49.
    Noslēdzošās ceturtdaļas sākumā veiksmīgs izrāviens 9:0 Ogres komandai, un jēkabpiliešiem viss bija jāsāk no sākuma – 52:58.  Divi O. Virša   un pa vienam R. Sirsniā un J. Antropa  trīnītim ne tikai  likvidēja “Jēkabpils” atpalicību, bet ļāva arī pārņemt vadību – 64:58, kad bija jāspēlē mazāk par 5 minūtēm. Diemžēl  vēlreiz viss sagriezās kājām gaisā – vairāki mūsu spēlētāju uzbrukumi bija nesekmīgi, bet viesi allaž atbildēja ar gūtajiem punktiem. Pēdējā minūte sākās pie jēkabpiliešiem nelabvēlīgā   69:70.  Turpinājumā divreiz grozam uzbruka R. Sirsniņš, bet pirmajā gadījumā viņš tika nobloķēts, savukārt otrajā izpelnījās sodu uzbrukumā.  “Ogre/Kumho Tyre” uzvaru noturēja un sagādāja “Jēkabpilij” 11. zaudējumu ar 69:72.
   Mājiniekiem rezultatīvākie bija R. Sirsniņš – 15 punkti (12 rp), J. Antrops – 15, A. Šeļakovs – 12 (13 ab) un J. Aleksejevs – 10 (10 ab).
   Nākamo LBL maču Jēkablips komanda aizvadīs 4. martā pret čempioniem "Varmieru/ORDO".