BK “Jēkabpils” izcīna graujošu uzvaru
J. Šteinbergs

Šovakar  Latvijas Basketbola līgā BK 'Jēkabpils” mājās uzņēma vienu no līgas vājākajām komandām “Valku/Valgu”.
    Pēc iepriekšējā LBL mača apvienotā igauņu un latviešu komanda atlaida galveno treneri, un  tā pienākumus šajā spēlē izpildīja jēkabpiliešiem pazīstamais Kristaps Zeids, bet arī viņa vadībā “Valka/Valga” nospēlēja vāji.
    Jēkabpilieši jau pirmajā ceturksnī ieguva 10 punktu pārsvaru (16:6) , bet tā beigās viesi nedaudz pievilka, un pirmās desmit minūtes noslēdzās ar 18:12 mājinieku labā.  Otrās ceturtdaļas sākumā R. Sirsniņš ar 3+1 gājienu atjaunoja +10 jēkabpiliešiem, un ar tādu pašu  starpību beidzās arī pirmais puslaiks – 46:36.  
     Pēc pārtraukuma “Valka/Valga” īstu pretestību izrādīt vairs nespēja. Trešo ceturtdaļu  “lūši” uzvarēja ar 34:11. Vienmuļo spēles gaitu izjauca vien dažas epizodes ar spēlētāju nervozu grūstīšanos un abpusējām piezīmēm. Divos gadījumos konfliktā bija iesaistīts arī P. Veselovs, un viņš ātri sapelnīja 5 piezīmes un pameta laukumu. Taču tas spēles gaitu nekādi neietekmēja. Pēdējo ceturtdaļu “Jēkabpils” gan zaudēja ar 14:15, taču visā spēlē bija pārāki ar 94:62. 
     Rezultatīvākais mājiniekiem ar 18 punktiem bija R. Sirsniņš.  K. Miglinieks guva 12 punkti, J. Aleksejevs – 11 (11 ab),  R. Magone – 11, O. Virsis – 10.  
    Nākamo maču “Jēkabpils” aizvadīs 19. februārī izbraukumā pret “Baronu kvartālu”. 
 
Lāsmas Iršas foto

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. fans
    fans
    pirms 1 gada

    Valga văjāks par LU

    Atbildēt

Pievienot komentāru