BK “Jēkabpils” kārtējo  reizi sarūgtina liepājniekus
J. Šteinbergs

Sestdien Latvijas Basketbola līgas mačā “Jēkabpils”mājās uzņēma "Liepāju/Triobet”. Iepriekšējās trīs LBL spēlēs uzvarēja jēkabpilieši, un arī ceturtajā reizē   viņi bija pārāki ar 90:65.
    Mača ievadā  abas komandas daudz metienus izmeta no trīspunktu līnijas. Veiksmīgāk tas padevās  mājiniekiem- pa diviem trīnīšiem iemeta R. Stumbris un R. Štelmahers, vienu – M. Sokolovs. Pirmo ceturtdaļu “lūši”  uzvarēja ar 21:15.  Otrajā ceturtdaļā mūsējie turpināja krāt pārsvaru līdzīgā stilā. Divus tālmetienus realizēja arī R. Sirsniņš, pēc otrā panākot 44:29.  Tuvojoties puslaika beigām no groza apakšas pāris reizes bija precīzi J. Aleksejevs un A. Vītiņš. Lielajā pārtraukumā ejot, rezultāts bija 46:32. 
   Trešajā ceturtdaļā liepājniekiem pāris reizes izdevās pietuvoties 11 punktu attālumā, taču pirms izšķirošajām 10 minūtēm mājinieku pārsvars bija 67:51. 
Noslēdzošā perioda ievadā M. Sokolovs ar savu otro veiksmīgo trīspunktnieku panāca teju 20 punktu pārsvaru mājiniekiem (70:51), bet dažas minūtes vēlāk p[ēc R. Štelmahera metiena tas jau iesniedzās trešajā desmitā (77:54). Atlikušajā laikā viesi “lūšu” uzvaru nespēja apdraudēt, un jēkabpiliešu uzvarēja ar 90:65, atgriežoties turnīra tabulas 4. vietā. 
    Šajā mačā rezultatīvākie mājiniekiem bija J. Aleksejevs – 19 punkti, R. Stumbris – 17 un E. Štelmahers – 16. Nespēlēja A. Šeļakovs un M. Kumpis, kā arī iepriekšējā mačā pieteiktais amerikānis Ārons Bakote, kas visticamāk ir atstājis komandu. 
   Nākamo LBL spēli “Jēkabpils” aizvadīs trešdien pret “Latvijas Universitāti”. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Frīdis
    Frīdis
    pirms 1 gada

    Malači,tātad var ja grib.

    Atbildēt

Pievienot komentāru