BK “Jēkabpils” kārtējo  reizi sarūgtina liepājniekus

Sestdien Latvijas Basketbola līgas mačā “Jēkabpils”mājās uzņēma "Liepāju/Triobet”. Iepriekšējās trīs LBL spēlēs uzvarēja jēkabpilieši, un arī ceturtajā reizē   viņi bija pārāki ar 90:65.
    Mača ievadā  abas komandas daudz metienus izmeta no trīspunktu līnijas. Veiksmīgāk tas padevās  mājiniekiem- pa diviem trīnīšiem iemeta R. Stumbris un R. Štelmahers, vienu – M. Sokolovs. Pirmo ceturtdaļu “lūši”  uzvarēja ar 21:15.  Otrajā ceturtdaļā mūsējie turpināja krāt pārsvaru līdzīgā stilā. Divus tālmetienus realizēja arī R. Sirsniņš, pēc otrā panākot 44:29.  Tuvojoties puslaika beigām no groza apakšas pāris reizes bija precīzi J. Aleksejevs un A. Vītiņš. Lielajā pārtraukumā ejot, rezultāts bija 46:32.
   Trešajā ceturtdaļā liepājniekiem pāris reizes izdevās pietuvoties 11 punktu attālumā, taču pirms izšķirošajām 10 minūtēm mājinieku pārsvars bija 67:51.
Noslēdzošā perioda ievadā M. Sokolovs ar savu otro veiksmīgo trīspunktnieku panāca teju 20 punktu pārsvaru mājiniekiem (70:51), bet dažas minūtes vēlāk p[ēc R. Štelmahera metiena tas jau iesniedzās trešajā desmitā (77:54). Atlikušajā laikā viesi “lūšu” uzvaru nespēja apdraudēt, un jēkabpiliešu uzvarēja ar 90:65, atgriežoties turnīra tabulas 4. vietā.
    Šajā mačā rezultatīvākie mājiniekiem bija J. Aleksejevs – 19 punkti, R. Stumbris – 17 un E. Štelmahers – 16. Nespēlēja A. Šeļakovs un M. Kumpis, kā arī iepriekšējā mačā pieteiktais amerikānis Ārons Bakote, kas visticamāk ir atstājis komandu.
   Nākamo LBL spēli “Jēkabpils” aizvadīs trešdien pret “Latvijas Universitāti”.