BK «Jēkabpils» paliek uz Latvijas basketbola kartes
Lāsma Irša, BK «Jēkabpils» sabiedriskās attiecības

Pēc grūtību un neskaidrību pilnas vasaras BK «Jēkabpils» ir ar abām kājām nostājies uz basketbola cīņu takas un sāk gatavoties jaunajai «OlyBet» Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai. Ar prieku paziņojam, ka galvenā trenera pienākumus «lūšu» komandā turpinās pildīt Rūdolfs Rozītis. 
   Šī būs Rūdolfa Rozīša otrā sezona pēc kārtas BK «Jēkabpils» galvenā trenera amatā. Bet savu pirmo pieredzi «Jēkabpils» komandā treneris guva 2014./2015. gada sezonā, kad, būdams Edmunda Valeiko asistents, aizveda «lūšus» līdz LBL bronzas medaļām.Rozītis ir gandarīts, ka par spīti visam Jēkabpilī ir izdevies saglabāt profesionālu basketbola komandu: «Ir liels prieks, ka šis klubs paliek uz Latvijas basketbola kartes! Paldies kluba vadībai par uzticību un paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, ka tā turpina klubu atbalstīt. Tikai kopā ir iespējams ko panākt, un es zinu, ka visi iesaistītie cilvēki darīja un dara kluba labā visu, ko vien var!»
   Jaunā sezona būs liels izaicinājums, un Rozītis ir apņēmības pilns: «Mēs veidojam sastāvu pēc savām iespējām, un esmu pārliecināts, ka cīnīsimies katrā spēlē tā, kā tas “lūšiem” pienākas. Liels uzsvars tiks likts uz jaunajiem vietējiem spēlētājiem, jo mēs nedrīkstam pieļaut, ka katru gadu labākie Jēkabpils jaunatnes spēlētāji dodas prom. Ir viņu laiks parādīt, uz ko viņi ir spējīgi!»
   Komandā paliks vairāki spēlētāji no iepriekšējām sezonām, kā arī pievienosies Jēkabpils jaunie basketbolisti. Konkrētāk par sastāvu ziņosim, kad būs nokārtotas visas atlikušās formalitātes. 
   Plānots, ka «lūšu»  pirmie treniņi notiks jau augusta vidū. Kopš BK «Jēkabpils» dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Bas­ketbola līgas bronzas medaļas. Pagājušo - 2016./2017. gada sezonu «lūši» noslēdza piektajā vietā, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sīvā cīņā piekāpjoties «Barons kvartāls» komandai.  
 
Foto no BK «Jēkabpils»  arhīva

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Jautājums
  Jautājums
  pirms 11 mēnešiem

  Tik vien spēji izspiest no sevis par jauno sezonu? Salcevičam labāk veicās ar nodokļu maksātāju naudas izdiņģēšanu no pilsētas pašvaldības. Vai nav riebīgi tie sponsori, kas ne traks nevēlējās ziedot naudu pasaulslavenajai komandai? Vismaz nodokļu maksātāju nauda būs...

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 11 mēnešiem

  Neziņas laiks garām, beidzot varēšu naktīs mierīgi gulēt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru