BK “Jēkabpils” piesaka jaunu sastāvu, galveno treneri un ģenerālsponsoru
Lāsma Irša, BK „Jēkabpils” sabiedriskās attiecības

Basketbola klubs «Jēkabpils» jaunajā 2018./2019. gada sezonā sauksies BK «Jēkabpils/SMScredit.lv» un Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā “lūšus” vadīs serbu treneris Marko Zarkovičs. Komanda galvenokārt sastāvēs no gados jauniem, bet talantīgiem un perspektīviem basketbolistiem, ko pastiprinās tādi pieredzes bagāti “lūši” kā Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs.
    Jēkabpils basketbola klubam šī – nu jau septītā sezona iezīmējusies ar jauniem sadarbības partneriem un jaunu nosaukumu. Par kluba ģenerālsponsoru ir kļuvis Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs “SMScredit.lv”. Attiecīgi komandai ir jauns nosaukums un drīzumā tiks prezentēta arī atjaunināta vizuālā identitāte.
    Par BK “Jēkabpils SMScredit.lv” komandas galveno treneri ir apstiprināts 33 gadus vecais serbu basketbola speciālists Marko Zarkovičs. “Spēlēsim modernu basketbolu, ko ikvienam būs patīkami vērot! Galveno komandas daļu veidos gados jauni spēlētāji, tomēr mēs vēlamies pieradīt, ka arī ar šādu sastāvu varam būt cienīgi pretinieki ikvienai komandai. Ieguldīsim daudz darba un ar katru spēli rādīsim arvien labāku un labāku sniegumu,” jauno komandu un tās uzdevumus raksturo M. Zarkovičs.
     Zarkovičs ir bijušais basketbolists, kas profesionālā līmenī basketbolu spēlējis Dānijā un Rumānijā, tomēr karjeru nolēmis turpināt kā treneris. Absolvējis Belgradas Basketbola akadēmiju, ir Serbijas treneru asociācijas biedrs, strādājis serbu individuālās meistarības basketbola nometnēs, austriešu “NBC Camps”, spāņu “Campus Attack” nometnēs, trenējis jaunos basketbolistus Serbijā, Spānijā, Latvijā un citās valstīs, kā arī ir bijis iesaistīts apjomīga Indijas reģiona basketbola attīstības programmas īstenošanā. Savukārt šovasar Zarkovičs strādājis Eiropā vienīgajā FIBA sertificētajā basketbola nometnē “YUBAC”. 
Divas aizvadītās basketbola sezonas (2016./2017. un 2017./2018.) Zarkovičs pavadīja Latvijā, trenējot “Alfrēda Kraukļa VEF” sporta skolas 2001., 2002. gadā dzimušos basketbolistus. 
    Jaunajā “lūšu” komandā no pieredzējušiem basketbolistiem Jēkabpils krāsas aizstāvēs jau labi pazīstamais Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs. Komandā turpinās spēlēt jēkabpilietis Matīss Surkulis. Pirmo reizi Jēkabpils Sporta namu par savu mājas laukumu sauks viens no bijušajiem “Latvijas Universitātes” basketbola kluba līderiem Roberts Krūmiņš un trīs gadus Spānijas “maizē “ pabijušais Verners Kohs, kā arī jaunā paaudze —   Rodrigo Būmeistars, Dāvis Denafs, Elvijs Frīdenbergs, Rainers Hermanovskis, Edgars Klaģišs, Mārtiņš Krūmiņš, Niks Līnis, Rihards Parādnieks, Ričards Daniels Vanags un Gints Zomerfelds. Fizioterapeita pienākumus uzņemsies Robins Dedzis. Darbs pie sastāva komplektēšanas turpinās. 
   Komandas līdzjutēji ar spēlētājiem tuvāk tiks iepazīstināti gan sezonas atklāšanas pasākumā, gan atklātajos treniņos. Pirmās mājas spēles plānotas 28. un 29. septembrī, kad Jēkabpils sporta namā “lūši” uzņems pretiniekus no Igaunijas – “TLU” un “Rapla”.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Fans
  Fans
  pirms 10 mēnešiem

  Nekas tur nebūs. jaunie gurķi nevilks vēl, vecie vairs nevilks. Pa pēdējām vietām vien kulsies. Kaut kādus Igauņus jau varbūt pāris spēlēs sasitīs. Es labāk par Valmieras komandu. Tur vismaz divi jēkabpilieši ir pamatsastāvā - Kohanovs un Ermansons. Jēkabpils komandā vienīgais jēkabpilietis būs Surkulis, kas deldēs soliņa pašu tālāko galu. Viņš jau VEF skolā kādu brīdi spēlēja, bet kaut kā no turienes nosvīda un atgriezās Jēkabpilī.

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 10 mēnešiem

  Es doma, ka mūseje baig lab uzspēles.

  Atbildēt
 3. bezkaunīgais sivēns
  bezkaunīgais sivēns
  pirms 10 mēnešiem

  Sapratāt? Tagad visiem jēkabpiliešiem ir jāņem patēriņu kredīti SMScredit.lv,

  Atbildēt

Pievienot komentāru