BK Jēkabpils/SMScredit.lv  piedzīvo trešo neveiksmi
J. Šteinbergs

Trešo spēli Latvijas-Igaunijas basketbola līgā un pirmo izbraukumā pret BK “Liepāja” šovakar aizvadīja BK “Jēkabpils.SMScredit.lv”. Abām komandas līdz šim  vakaram bija pa diviem zaudējumiem divās spēlēs. 
   Jēkabpiliešu rindās bija izmaiņas – sākumsastāvā laukumā izgāja Verners Kohs un jēkabpiliešiem jau pazīstamais Edgars Štelmahers.  Kopā ar viņiem maču sāka D. Denafs, J. Aleksejevs un R. Hermanovskis, toties pieteikumā nebija iekļauts  R. Elksnis  Tieši V. Kohs bija pirmās ceturtdaļas varonis - viņš guva 9 punktus pēc kārtas. Rezultatīvs bija arī E. Štelmahers. Jēkabpilieši bija vadībā pat ar 22:12, bet ceturksnis beidzās ar 25:19. 
   Otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs V. Kohs guva vēl 5 punktus, bet tad viesu uzbrukums iestrēga praktiski līdz pat puslaika beigām. Pa to laiku liepājnieki strauji tuvojās, pārņēma vadību, un, puslaiku noslēdzot, Jēkabpils komanda  jau bija iedzinējos ar 37:41. 
   Trešajā ceturksnī jēkabpiliešu aizsardzību terorizēja liepājnieku leģionārs Dž. Džonsons, kas  sameta   16 punktus no komandas 20. Pēc nospēlētas pusstundas  rezultāts viesiem tomēr nemaz nebija tik bezcerīgs – 55:61. 
   Pēdējā cēliena  ievadā J. Aleksejevs un R. Hermanovskis divreiz jēkabpiliešu deficītu samazināja līdz trim punktiem, taču tas arī bija viss un “Jēkabpils/SMScredit.lv”  piedzīvoja  zaudējumu ar 65:81, kas bija viņu trešā neveiksme trīs mačos. 
   V. Kohs guva 16 punktus, R. Hermanovskis – 13, J. Aleksejevs – 12. 
 
Foto no bkjekabpils.lv

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru