BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” piekāpjas vēl vienam pastarītim un  nostabilizējas pēdējā vietā

Sestdien pirmo spēli jaunajā gadā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā aizvadīja “Jēkabpils/SMScredit.lv”. Tāpat kā iepriekšējos 14 mačos arī  piecpadsmitajā tika piedzīvota neveiksme. Šoreiz pret vēl vienu pastarīti “Valmieru Glass VIA”.
    Pirmā apļa mačā Valmierā abas komandas  cīnījās līdz pēdējai sekundei, un Jēkabpils komanda  piekāpās tikai ar 2 punktiem. Tas ļāva cerēt, ka mājās jēkabpilieši  varētu izcīnīt arī pirmo uzvaru šosezon.
    Pirmā ceturtdaļa aizritēja mazrezultatīvā, bet sīvā cīņā. Rezultātu, triecot bumbu grozā no augšas,  atklāja mājinieku jaunieguvums  leģionārs Leons Gilmors III. Tā gan bija teju vienīgā veiksmīgā viņa epizode mačā. Valmierieši ieguva trīs pumnktu pārsvaru, bet ceturtdaļas beigās to līdz minimumam samazināja J. Aleksejevs – 15:16.
    Otrajā ceturtdaļā dominēja viesi, un pēc kādreizējā  “Jēkabpils 2”, bet tagad “Valmieras Glass VIA” , spēlētāja  T. Kohanova sodiņa viesu handikaps sasniedza 13 punktus (23:36).  Starpība varēja būt vēl lielāka, ja ne divi pēc kārtas V. Koha iemesti trīspunktnieki. Pirmā puslaika beigās mājinieki  5 punktus atspēlēja, un, lielajā pārtraukumā ejot, rezultāts bija 28:36 vidzemnieku   labā.
    Ja otrā ceturkšņa sākumā mājinieki nespēja 6 minūtes gūt punktus, trešajā desmitminūtē viņi sausā palika gandrīz piecas minūtes. Valmierieši pa to laiku jau bija gandrīz 20 punktu attālumā (28:47).  Arī pēc nospēlētām 30 minūtēm starpība bija līdzīga – 37:55. Arī noslēdzošajā ceturtdaļā spēles raksturs nemainījās, un “Jēkabpils/SMScredit.lv” cieta kārtējo zaudējumu ar 49:71.
    Rezultatīvākais mājiniekiem ar 17 punktiem bija V. Kohs. Pa nieka 6 punktiem J. Aleksejeva un L. Gilmora kontā, bet pārējo jēkabpiliešu guvums vēl pieticīgāks. Mājinieki 2-punktu metienus izpildīja ar 32% , 3-punktniekus – ar 18%, bet sodus – ar 44% precizitāti. Pēdējā elementā sevišķi “izcēlās” J. Aleksejevs (2 no 8) un L. Gilmors (1 no 6). Arvien skaidrāk iezīmējas, ka vienīgais komandā, kas atbilst LBL līmenim ir V. Kohs, un jābrīnās, ka viņš vēl joprojām ir Jēkabpils komandā. Pārējie, ieskaitot leģionārus, ir LBL2 vidusmēra komandu līmenī, un arī tur diez vai spēlētu galvenās lomas.
   Nākamo maču Jēkabpils komanda aizvadīs 16. janvārī Jēkabpilī pret “Jūrmalu Betsafe”.

Lāsmas Iršas foto

Komentāri (3)

1. GedertsPiebriedis
    GedertsPiebriedis
    pirms 8 mēnešiem

SMS kredīc ir baigaš žņauks. Ja maksāt lielāk alg, tad uzvarēt viss.

Atbildēt
  2. Lāsma
    Lāsma

Traki, ka līgas labāko atlēkušo bumbu savācēju Šteinberga kungs arī pieskaita pie LBL2 vidusmēra līmeņa.

Atbildēt
  3. Šteinbergs
    Šteinbergs

Varbūt par skarbu izteicos, iebāzdams viņu vinā maisā ar Rīgas puikām un leģionāriem, kas Vācijas 3. līgai nav vajadzīgi, bet nav vairs arī Aleksejevs tas zemgrozu tēvocis Jura, kāds bija BK Jēkabpils pirmssākumos. Gadi prasa savu. Arī raksta autoram gadi dara savu, redz, nervi uzdod, skatoties, kā tiek zaudēta viena spēle pēc otras.