BK “Jēkabpils” turpina uzvaru sēriju, “Jēkabpils lūši/SC” zaudē mājās

Piektdien kārtējās spēles Latvijas Basketbola līgā aizvadīja Jēkabpils komandas.
      BK “Jēkabpils” LBL 2. divīzijā izbraukumā tikās ar “Līvānu stiklu” un izcīnīja piecpadsmito uzvaru ar 107:81 (11:25; 21:29; 27:30; 22:23) . Jau pēc pirmā puslaika, ko viesi uzvarēja ar 54:32, šaubu par uzvarētāju nebija. Jēkabpiliešu pārākums pēdējā ceturtdaļā sasniedza pat 32 punktus.  Rezultatīvākais uzvarētājkomandā ar 25 punktiem bija Kaspars Cipruss. Jurijs Aleksejevs guva 19 punktus, Matīss Vīņauds – 16, Mikus Sokolovs – 13, Lauris Bērziņš -11. Nākamo maču “Jēkabpils” aizvadīs ceturtdien, 20. februārī,  viesos  pret “VEF BA Valkā”.
    Savukārt “Jēkabpils lūši/Sprta centrs” aizvadīja maču mājās pret “Rugāju SC”. Spēles sākumā viesi meta ar 100% precizitāti, un mājnieki nonāca iedzinējos ar 8:22. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām rezultātu gan izdevās izlīdzināt, bet pēdējās sekundēs viesi atkal bija precīzi no distances – 27:30. Otrās ceturtdaļas vidū mājinieki bija vadībā ar 39:33, taču arī otro ceturtdaļu nācās noslēgt ar negatību bilanci – 45:47. Trešajā ceturksnī komandas vairākkārt pārmaiņus pabija vadībā, bet šoreiz pēdējās sekundēs trīnīti ielidināja Niklāvs Vanags, panākot  69:66 un gaišāku skatu uz pēdējo desmitminūti. Diemžēl to jēkabpilieši nospēlēja neveiksmīgi, zaudējot ar 14:26 un visu spēli ar 83:92, tādējādi mazliet negaidīti piedzīvojot piekto zaudējumu.  Rezultatīvākais mājiniekiem ar 19 punktiem bija Ritvars Zalā,s, savukārt Niklāvs Vanags guva 16, bet Edgars Čaupjonoks  - 14 punktus. Arī pēc šī zaudējuma “Jēkabpils lūši/SC” saglabā trešo vietu. Regulārajā čempionātā jēkabpiliešiem atlikušas divas spēles. Nākamā – piektdien, 21. februārī,  20.15 mājās pret “BK Madona/BJSS”.