BK «Jēkabpils» valdē Guntara Goguļa vietā darbosies Juris Kalniņš
INESE ZONE

Jēkabpils domes izpilddirektors Guntars Gogulis informē, ka viņš esot izstājies no basketbola kluba «Jēkabpils» valdes.  G. Go­gulis gan norāda, ka nevajag saistīt viņa darbību BK «Jēkabpils» ar viņa amatu domē, jo basketbola klubā viņš darbojies kā privātpersona.
    – Klubā esmu darbojies piecus gadus. Esmu diezgan daudz iemācījies un guvis gan emocijas, gan pieredzi, un ir jādod ceļš jaunajiem. Šobrīd ļoti aktīvi jau vairākus gadus darbojas bijušais basketbolists Juris Kalniņš. Viņš ir liels šī sporta veida entuziasts. Viņš sāka darboties ar jaunatni, nu ir apguvis citas basketbola gudrības ne tikai kā spēlētājs, bet arī kā menedžeris. Tas ir acīmredzami, ka viņu tas interesē, un viņš sarunās vienmēr ir izteicies, ka viņu interesē arī organizatoriskā puse. Un  šī lieta ir iespējama. Lai dotu šo ceļu viņam, es arī aizgāju. Nenoliedzami, ka es ar savu pieredzi viņu atbalstīšu, ja tas būs nepieciešams, lai nekāpj uz tiem pašiem grābekļiem, uz kuriem es esmu uzkāpis  šo piecu gadu laikā.  Manuprāt, J. Kalniņš ir ļoti veiksmīga kandidatūra. Viņš jau darbojas valdē. Viņa darbībā pozitīvais ir tas, ka viņš ir pieejams jebkurā brīdī, kaut vai nakts laikā. Tas ir svarīgi atsevišķos posmos, jo basketbolā bieži vien ir tā: no Amerikas ir zvans –  tur ir diena, mums ir nakts, un tā sazvanīšanās ir interesanta,  – stāsta G. Gogulis. Uz jautājumu, kāpēc valdē nevarēja palikt abi kopā, G. Gogulis atbildēja, ka vairāk vietu valdē nav. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. aaa
  aaa
  pirms 9 mēnešiem

  Komanda uzreiz kļuva simpātiskāka :)

  Atbildēt
 2. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 9 mēnešiem

  No kuriens tas Kaniņjurs te uzrades?

  Atbildēt
 3. Fans
  Fans
  pirms 9 mēnešiem

  Izbāz degunu no Biržiem, uz basīti pastaigā, Gheto games futeni uzrauj, arī tad zināsi!

 4. Niks
  Niks
  pirms 9 mēnešiem

  Manuprāt, J. Kalniņš ir ļoti veiksmīga kandidatūra. Viņš jau darbojas valdē. Viņa darbībā pozitīvais ir tas, ka viņš ir pieejams jebkurā brīdī, kaut vai nakts laikā. Tas ir svarīgi atsevišķos posmos, jo basketbolā bieži vien ir tā: no Amerikas ir zvans ... =========================== Protams, ka J.Kalniņš ir daudz piemērotāka kandidatūra!

  Atbildēt
 5. plus
  plus
  pirms 9 mēnešiem

  Vēl būtu atteicies no izpilddirektora , tad būtu pavisam labi. ŠAUBOS , VAI RAGAINIM IR VAJADZĪGS VĀJŠ DARBINIEKS.

  Atbildēt
 6. Xxl
  Xxl
  pirms 9 mēnešiem

  Varbūt kāds var izdrukāt visus komentārus pret Goguli un iesniegt Ragainim? Diez vai viņš saprot pilsētnieku neapmierinātību ar Goguļa darbu. Tāds izpilddirektors pilsētai nav vajadzīgs

 7. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Gogulis nav viens, tur vēl ir vesela rinda ar tādiem. Ragainis lasa komentus, arī pats nav stulbs, visu saprot. Tā ka visam savs laiks, aizslaucīs visus, citādi nav iespējams strādāt tautas interesēs. Es par viņu "darbiem" skaļi smejos, jo šitādus labi apmaksātus kadrus, nu pasarg Dievs! Un no kurienes Leonīds viņus izrāvis? No kuras ..?

Pievienot komentāru