BK Jēkabpils  zaudē arī trešajā spēlē

Šovakar BK '”Jēkabpils”  aizvadīja trešo spēli Latvijas Basketbola līgā un tāpat kā divās iepriekšējās zaudēja, šoreiz mājās ar 60:70 “Valkai/Valgai”.
     Spēli Jēkabpils komandas sastāvā sāka J. Aleksejevs, O, Virsis, R. Magone, K. Kanbergs un E. Štelmahers. Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jāsaka, ka šie pieci spēlētāji guva 58 no visiem komandas  punktiem, kamēr rezervisti tikai 2.  Jau pirmajās piecās minūtēs traumu guva un laukumu  atstāja A. Vītiņš, kas vēl vairāk samazināja “lūšu” iespējas rotēt ar sastāvu. Pamatsastāvu atpūtināt varēja tikai T. Upe un M. Koļesinskis. Pārējie jēkabpilieši laukumā parādījās tikai epizodiski.
    Kamēr vēl galvenie vilcēji bija svaigi, rezultāts mainījās  līdzīgi. Sākumā mājinieki realizēja divus tālmetienus un izvirzījās vadībā ar 6:0, bet pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 1 punkta deficītu – 15:16.
    Otrās ceturtdaļas pirmo pusi labāk aizvadīja viesi, nedaudz palielinot savu pārsvaru, bet jēkabpilieši 16. minūtē pēc O. Virša trīnīša uz īsu brīdi atguva vadību – 26:25. Tomēr pirmā puslaika galotni labāk nospēlēja  apvienotā latviešu un igauņu komanda. Pārtraukumā ejot, mājinieki bija iedzinējos ar 28:38.
    Trešajā ceturksnī jēkabpilieši mazliet pievilka, un tās vidū atkal ar tālmetienu uzspīdēja O. Virsis, punktu deficītu samazinot līdz 3 acīm – 40:43. Iniciatīvu gan pārņemt neizdevās, un pirms izšķirošās desmitminūtes jēkabpilieši bija gandrīz  turpat, kur puslaika sākumā - 45:54.
    Pēdējās desmit minūtēs viesi nopelnīja divas nesportiskās piezīmes, bet abos gadījumis jēkabpilieši vidzemniekus spēja sodīt tikai ar 1 punktu. Pārāk liela brīvība pretiniekim tika atļauta arī pie sava groza ļaujot izdarīt gan brīvus metienus, gan atkārtotus pēc cīņas par atlēkušajām bumbām. Tuvāk par 3 punktiem “lūši” pievilkt nespēja (60:63), bet mača pēdējā minūtē pie 60:68 R. Rozītis izkāra balto karogu, laižot laukumā E. Stiebriņu un K. Tumšu, un  BK “Jēkabpils”  cieta trešo zaudējumu šosezon ar 60:70.
    Labākais “Jēkabpils”  rindās bija O. Virsis, kas guva 15 punktus. J. Aleksejevam 12 punkti (12 ab), R. Magonem un E. Štelmaheram – pa 11, K. Kanbergam – 9, T. Upem – 2.
   Nākamo maču jēkabpilieši aizvadīs izbraukumā 14. oktobrī pret BK “Ventspils”.