BK “Jēkabpils”  zaudējumu sērija turpinās

Sestdien BK “Jēkabpils” “Olybet” Latvijas Basketbola līgā piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas ar 71:78 viesos piekāpjoties “Jūrmalai”.
     Cīņa  iesākās līdzīgi, bet pirmās ceturtdaļas otrajā pusē neliels atrāviens padevās “ Jūrmalai”. Pēc nospēlētām 10 minūtēm rezultāts bija 20:13 mājinieku labā. Otrajā ceturksnī  pateicoties J. Aleksejeva veiksmei metienos, kā arī piepalīdzot D. Rolandam un A. Vītiņam, jēkabpilieši pamazām tuvojās, un minūti līdz puslaika pārtraukumam pat izvirzījās  minimālā vadībā ar 29:28. Jūrmalnieki tūlīt atbildēja ar pieciem punktiem pēc kārtas, bet  pēdējais vārds pirmajā puslaikā piederēja M. Koļesinskim, kurš pēdējā sekundē trāpīja tālu trīspunktnieku. Pēc divām ceturtdaļām atstarpe starp abām komandām bija tikai viens punkts - 35:34 “Jūrmalas”  labā”.
    Pēc atpūtas M. Koļesinskis vēlreiz bija precīzs, izvirzot “Jēkabpili”  vadībā pēdējo reizi šajā mačā. Mājinieki ātri atguva vadību un pārsvaru palielināja līdz 13 punktiem (61:48), tomēr  A. Vītiņa un M. Koļesinska rezultatīvās darbības ceturkšņa galotnē ļāva to nedaudz samazināt (61:52).
    Noslēdzošā ceturkšņa vidū “Jūrmalas”  pārsvars pieauga līdz 15 punktiem, un atspēlēties “lūšiem” reālu iespēju nebija. Viņi gan  deficītu samazināja līdz sešiem punktiem, taču tas notika tikai mača pēdējās sekundēs. “BK “Jēkabpils”  piedzīvoja zaudējumu ar 71:78, kas bija devītā  neveiksme šajā sezonā un piektā pēc kārtas. D. Rolands guva 18 punktus, J. Aleksejevs – 16, A. Vītiņš - 12. Jaunais jēkabpilietis M.  Koļesinskis sasniedza personīgo  LBL rekordu – 9 punkti.

Komentāri (2)

1. krolls
    krolls
    pirms 1 nedēļas

9 punkti - nav gadījumā labākais rādītājs, ko pa šiem daudzajiem gadiem Jēkabpils komandā spēlējošs jēkabpilietis vienā spēlē sametis?