Braukšanas apliecības pensionāriem nav jāmaina
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils  pašvaldība informē, ka tiem pensionāriem, kuri saņēmuši apliecības braukšanas maksas atlaides saņemšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, neskatoties uz apliecības derīguma termiņa beigām, tās nav jāmaina.
   Jēkabpils pašvaldība Jē­kabpilī deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vecuma pensiju (pensionāriem, kuriem ir tiesības uz valsts sociālās apdrošināšanas pensiju), izsniedz apliecības, kas uzrādāmas, braucot pilsētas sabiedriskajā transportā, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi. Līdz ar to par vienu braucienu Jēkabpils pilsētas teritorijā pensionāriem, uzrādot apliecību, jāmaksā 24 centi.
    Arī 2019. gadā pašvaldība turpinās piešķirt braukšanas maksas atvieglojumus pilsētas maršruta autobusos. Sasniedzot vecuma pensiju, iedzīvotājam jāierodas pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā, jāuzrāda klientu apkalpošanas speciālistam derīgs personu apliecinošs dokuments un jāiesniedz sava fotogrāfija izmērā 3x4 centimetri. Ja persona nevar ierasties personīgi, tad pilnvarotajai personai Vienas pieturas aģentūrā jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un pilnvara par tiesībām rīkoties pilnvarotāja vārdā.
   Neskaidrību gadījumā  pilsētas pašvaldība aicina sazināties ar Vienas pieturas aģentūru pa bezmaksas informatīvo tālruni: 80205008 vai ierasties personīgi Jēkabpils pašvaldībā, Brīvības ielā 120.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru