Braukšanu «Bebros» kontrolēs ar ātruma ierobežojumiem
INESE ZONE

Jēkabpils pašvaldības Pilsētsaimniecības departamenta direktors Raits Sirmovičs informē, ka Bebru ielas mikrorajona pārbūve notiek atbilstoši grafikam un noslēgsies šomēnes. 
   Atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem, kāpēc stāvlaukumu teritorijas ir ar pacēlumu, viņš skaidro, ka stāvlaukumi  ir piepacelti nedaudz virs braucamās daļas, kā tas bija paredzēts projektā, lai atdalītu tos no braucamās daļas. 
   – Pacēlums ir divu trīs centimetru robežās, un, ma­nuprāt, braukšana tur ir ērta. Šādi risinājumi tiek pielietoti. Tā ir visur, kur būvējam no jauna, piemēram, pie ieņēmumu dienesta ēkas. Kas attiecas uz plānotajiem ātruma ierobežojumiem, tad visās vietās tiek uzstādīta ceļazīme, ka ātruma ierobežojums ir 30 km stundā, vai zīme, ka tā ir dzīvojamā zona (jāievēro ātrums 20 km stundā). Gu­ļo­šie policisti tur netiks uz­stādīti, jo tie traucē apkopt teritoriju ziemas laikā, kad jātīra sniegs. Ir zīmes, un tās autovadītājiem ir jāievēro, – sacīja R. Sirmovičs.
   Uz jautājumu, vai, atklājot skulptūru «bebriņš», būs arī kāds svinīgs pasākums, veltīts mikrorajona rekonstrukcijas pabeigšanai, R. Sirmovičs sacīja, ka tas nav plānots, lai gan  varbūt kas tāds netraucētu, jo tas esot tāds patīkams objekts. Jautāts par «bebriņa» iz­maksām, R. Sirmovičs sacīja, ka izmaksas bijušas iekļautas kopējā tāmē un par to visu atbild ģenerāluzņēmējs SIA «Ošukalns», taču informēja, ka tas izmaksās 7830,19 eiro, bet ar PVN –  9474,53 eiro.
Jautāts par to, kā tiks organizēta kontrole, lai autobraucēji Bebru ielas mikrorajonā ievērotu ātruma ierobežojumus, domes priekšsēdētājs Raivis Ra­gainis skaidro, ka tas jākontrolē Valsts policijai. 
   – Jāpiekrīt,  ka tā ir problēma, jo arī pilsētā redzam, ka ierobežojumu 50 km stundā ne vienmēr ievēro, 30 km stundā tepat,  Pasta ielā, ar visām tām peļķēm arī ne vienmēr ievēro. Bet jāpaļaujas uz godaprātu. Protams, ka Valsts policijai iespēju robežās kārtība jānodrošina. Domāju, ka nonāksim pie tā, ka būs protokoli par ātruma pārsniegšanu, un, tiklīdz kādam par to uzrakstīs protokolu, tā kārtība būs lielāka. Vajag tikai parādīt, ka šeit soda. Domāju, ka policisti šo objektu kontrolēs un būs kārtība, bet nekad, protams, nevar izslēgt kādu, kurš gribēs «lidot».   
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru