Būs Zilais karogs un bezmaksas autobuss uz pludmali
INESE ZONE

Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps informē, ka arī šogad Radžu ūdenskrātuves centrālā peldvieta ir ieguvusi Zilo Karogu, kas liecina par pludmales sakārtotību un ūdens tīrību. Svinīga Zilā Karoga pacelšana mastā notiks 30. maijā, un tas pludmalei piešķirts jau desmito gadu pēc kārtas. Tāpat kā katru gadu, arī šogad pludmalē tiks nodrošinātas glābēju dežūras.
      Runājot par iespēju atjaunot vasarā speciālo bezmaksas reisu uz Radžu ūdenskrātuvi, A. Kraps informēja, ka divos pēdējos gados budžetā tam nauda nav plānota. Taču ar viņu personīgi uzrunājuši daudzi cilvēki, arī gados vecāki, kuri lūguši maršrutu atjaunot, un viņš uzskatot, ka tas ir nepieciešams.
    -Es ceru, ka to izdosies uzsākt jau no jūnija pirmās sestdienas. Varbūt ne reizi stundā, bet divās stundās reizi varētu šo maršrutu palaist. Es piekrītu, ka to nevar gluži saukt par maršrutu tikai uz ūdenskrātuvi, jo daudzi to izmanto, lai nokļūtu uz kapsētu. Tas, protams, maksā pašvaldībai kādu naudu, bet vecākam cilvēkam ar pārvietošanās grūtībām no kapu pieturas aiziet uz otru kapsētas galu, kur ir jaunie kapi, ir ļoti liels izaicinājums. Un vai tiešām šie cilvēki nav pelnījuši, lai viņus pieved tuvāk? Daļa brauks un pludmali, citi – uz kapsētu. Turklāt pašvaldības budžetam tā nav tik liela summa, par ko varētu šķēpus lauzt. Es runāju ar Jēkabpils autobusu parka vadītāju Jāni Šcerbicki un viņš piekrīt, ka ir iespējams organizēt šo reisu. Tas varētu būt sestdienās un svētdienās reizi divās stundās. Nezinu, vai to izdosies uzsākt ar 1. jūniju, bet reiss būs. Informācija par to tiks sniegta tuvākajā laikā, - sacīja Aivars Kraps.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Huligāns
    Huligāns
    pirms 1 gada

    Ar ko pludmales apmeklētāji ir labāki pr poliklīnikas apmeklētājiem. Pirmajiem par autobusu nav jāmaksā, bet otrajiem pēc pilnas programmas.

    Atbildēt

Pievienot komentāru