Ceļojuma plānoša – kā lēti ceļot 2020
Apmaksāts raksts

2020.gads ir iesāciens un ikvienam no mums noteikti ir prātā kāds plāns, ko vēlētos īstenot. Daudziem cilvēkiem šie plāni saistās ar ceļošanu. Vēlme aizdoties uz kādu citu valsti, iepazīt citu kultūru, baudīt interesantus ēdienus un gūt pozitīvas emocijas, atpūšoties no ikdienas, noteikti pārņem ikvienu, it īpaši šajā pēlēkajā laikā. Bieži vien cilvēkiem ir uzskats, ka ceļošana ir dārgs prieks un ne katrs to var atļauties. Ar šī raksta palīdzību vēlamies pierādīt, ka tā nav. Ikvienam ir iespēja ceļot, neatkarīgi no maciņa biezuma, tāpēc esam izveidojuši sarakstu ar pāris noderīgiem padomiem, kas ļaus izplānot kāroto ceļojumu daudz izdevīgāk. 
 
1. Iegādājieties biļetes laicīgi
 
Ja Jums ir vēlme aizdoties ceļojumā par izdevīgu cenu, ir vērts laicīgi iegādāties avio biļetes. Bieži vien tieši ziemas laikā ir iespējams iegādāties biļetes par daudz izdevīgākām cenām, tādā veidā ietaupot ievērojamus naudas līdzekļus, ko vēlāk iespējams izmantot citiem nolūkiem. Tāpat ir vērts sekot līdzi dažādiem akciju piedāvājumiem, kuru ietvaros pie kārotajām biļetēm iespējams tikt par vēl izdevīgākām cenām. Redsunbuffet ir izveidots apkopojums, kurā iespējams aplūkot ceļotāju populārākos galamērķus gan Eiropā, gan arī ārpus tās, ja šobrīd īsti neesat pārliecināts, kur vēlaties doties savās brīvdienās. 
 
2. Ceļojumā izvēlieties ekonomiskas naktsmājas
 
Plānojot ceļojumu, protams, viena no būtiskākajām lietām ir atrast naktsmājas. Ir svarīgi pievērst uzmanību gan to cenai, gan arī komforta līmenim. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku Booking.com vietā izvēlas, piemēram, Airbnb piedāvājumu, kas paredz to, ka ceļotājiem ir iespēja palikt pie citiem cilvēkiem konkrētajā valstī, par to samaksājot noteiktu naudas summu. Ir pieejami gan tādi dzīvokļi, kuros ceļotājiem tiek piešķirta atsevišķa istaba mājoklī, gan arī tādi, kuros saimnieki ceļotājiem atvēl visu mitekli. Piedāvājums ir tik tiešām iespaidīgs, tāpēc ir vērts izmēģināt šādu naktsmāju meklēšanas veidu. Jums būs iespēja ietaupīt tik tiešām apjomīgu naudas summu, ko vēlāk varēsiet izmantot, piemēram, lai dotos gardās vakariņās. Tāpat ir svarīgi pārliecināties arī par to, vai konkrētajā valstī ciemojoties nav nepieciešama vīza
 
3. Pārvietojieties taupīgi
 
Dodoties ceļojumā uz citu valsti, noteikti taupīgākais veids, kā pārvietoties pa pilsētu nebūtu izmantojot taksometra pakalpojumus. Ir vērts padomāt par pašu ekonomiskāko pārvietošanās veidu, ja jums ir vēlme ietaupīt naudas līdzekļus. Katrā valstī ir iespējams īrēt automašīnu, tomēr pirms tam nepieciešams rūpīgi iziet cauri piedāvājumam, atlasot pašu izdevīgāko variantu. Tāpat ir iespējams izīrēt arī rollerus, kā arī velosipēdus, ja mērojamais ceļš nav tik tāls. Izvēloties piemērotāko transportlīdzekli noteikti ir vērts pievērst uzmanību tam, ko vēlaties apskatīt, tādā veidā varēsiet pielāgot labāko transportu tieši sev. 
 
4. Rūpīgi izvēlieties vakariņu vietas
 
Ikvienam, atrodoties ceļojumā, ir vēlme baudīt tradicionālo ēdienu. Ja Jums ir vēlme nobaudīt konkrētās valsts labākos ēdienus, pirms tam noteikti vajadzētu izpētīt dažādus piedāvājumus, lai atrastu pašu izdevīgāko un kvalitatīvāko tieši sev. Internetā ir pieejami dažādi topi, kā arī forumi, kuros apkopotas labākās ēstuves katrā valstī – atliek tikai rūpīgi salīdzināt piedāvājumu. Piemēram, ja esat sporta fans, ir vērts ielūkoties dinamo forum mājaslapā, kurā atradīsiet sportistiem piemērotas vakariņu vietas dažādās valstīs. 
 
5. Neizmantojiet tūristu gidu pakalpojumus
 
Dodoties ceļojumā un plānojot to paša spēkiem, ir iespējams izplānot ļoti labu ceļojumu, tāpēc nav vērts tērēt naudas līdzekļus, lai to uzticētu tūrisma gidiem. Internetā ir pieejama plaša informācija ar dažādiem apskates objektiem un aktivitātēm katrā valstī. Tāpat mūsdienās ir pieejama kvalitatīva navigācija, kas ļauj ātri nonākt nepieciešamjos galamērķos. Tādā veidā varēsiet ietaupīt gana lielu naudas summu. Protams, pirms ceļošanas svarīgi izpētīt svarīgāko informāciju un dažādus iespējamos ierobežojumus, lai Jūs būtu tiem gatavs. Lielisks piemērs ir Brexit, kura laikā, Anglijai izstājoties no Eiropas Savienības, ceļotājiem nākotnē nāksies saskarties ar virkni dažādiem ierobežojumiem
 
Kā redzams, mūsdienās ceļošana nav nemaz tik dārga, pats galvenais ir rūpīgi izplānot ceļojumu, ietaupot naudu uz dažādām lietām kā, piemēram, transportu, naktsmājām, maltītēm, aktivitātēm u.c. Rūpīgi izplānojot ceļojumu, mēs esam pārliecināti, ka Jūs spēsiet ietaupīt līdz pat 40% no plānotā budžeta. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru