Cer, ka laika apstākļi ļaus ietves un ielas sagatavot ziemai
INESE ZONE

Novembra nogales sals nedaudz piebremzējis būvdarbus Pasta ielā un tās šķērsielās. Līdz tam gan paspēts ieklāt asfalta pirmo kārtu gar Vecpilsētas laukumu līdz Agrobiznesa koledžai un visā Pasta ielas garumā  izbūvētas trotuāru apmales. BD lasītāji interesējas, kādā stāvoklī ietves atstās uz ziemas periodu?   
     Kā informē SIA «Ošukalns» atbildīgais būvdarbu vadītājs Valērijs Vargulis, laika prognozes nākamās nedēļas nogalē solot atkusni, un būvnieki šo iespēju izmantošot, lai nobruģētu ietvi gar noasfaltēto Pasta ielas daļu. Savukārt pārējā ielas daļā ietves piebērs ar smilšu un šķembu maisījumu, lai atvieglotu gājēju pārvietošanos. Tāpat plānots nākamnedēļ sākt Akmeņu ielas posmā no Brīvības līdz Pasta ielai un Jēkaba ielas posma no Pasta līdz A. Pormaļa ielai piebēršanu ar smilts un šķembu maisījumu, sagatavojot tās ziemas periodam. Pēc tam tāpat sagatavos Katoļu un Viestura ielu, kur vēl nav pilnībā pabeigta komunikāciju izbūve. Tā ievilkusies Viestura ielā, kur atsegts dolomīta slānis, kas kavē darbu gaitu. Taču, kā stāsta V. Vargulis, visas ielas, kur notika būvdarbi, plānots  uz ziemu atstāt ar smilšu un šķembu segumu. Taču šo darbu izpilde atkarīga no laika apstākļiem.  Pozitīvi tas, ka tos var veikt arī neliela sala apstākļos, un kavēt tos var tikai lielāki mīnusi. 
    Laika prognozes decembrim būtiskus atkušņus nesola. Mēneša gaitā Latviju varot sasniegt daži lieli cikloni ar spēcīgu vēju un nokrišņiem. Gaisa temperatūra Austrumlatvijā lielākoties būšot nedaudz zem nulles, bet sola arī lielāku salu.   
 
D. Gagunova foto 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Kas daudz strādnieku stāv muguras aizgriezuši, pat lāpstas vienam otram rokās. Vot ka vasarā varētu bijis redzēt tik daudz strādnieku, iela būtu noklāta ar divām kārtām asfalta un sazīmēti ielu horizontālie apzīmējumi. Vot tā ir, ka sagrābstas daudz objektu, izsvaida strādniekus un gala beigās ielas uz ziemu atstātas kā laukos. Pēc jaunā gada ziemas nebūs, vot varēs vicot līdz aprīlim pa dubļiem. Nedomāju, ka pa sasalušu noklās kvalitatīvi bruģi. Tie daži plusi dienā neko nenozīmē. Nu kā būs , tā būs. Dzīvi būsim! Bet domei turpmāk būtu jāseko būvdarbu gaitas procesiem līdzi un jāskubina. Neredz darbiniekus objektā, Ošukalna priekšniekam kulaku galdā, kas tas ir jptvmķ!

  Atbildēt
 2. garāmgājējs
  garāmgājējs
  pirms 1 gada

  kas tad viņam to kulaku sitīs, ja pats domnieks, reizē pasūtītājs un izpildītājs

 3. jomajo
  jomajo
  pirms 1 gada

  Tik daudz deputātu, bet nav neviena, kas kulaku galdā uzsit. Tāpēc tagad iela ir uz ziemu atstāta kā cūku aizgaldā.

 4. keks
  keks
  pirms 1 gada

  ak Dievs, kāds brīnums, kāda neraža - novembra beigās mums ir mīnus temperatūra ! Vasarā vajadzēja strādāt, nevis gumiju stiept !

  Atbildēt
 5. ahahhhaah
  ahahhhaah
  pirms 1 gada

  pie mums ir subtropi.

 6. bļin!
  bļin!
  pirms 1 gada

  kaimiņu batjuška šitādu ošukalnu sen būtu patriecis ellē ratā. tikai pie mums var šitā muļļāties

  Atbildēt

Pievienot komentāru