Ceturtā uzvara pār BK “Saldus”
Juris Šteinbergs

Sestdien BK “Jēkabpils” ceturto un pēdējo reizi šosezon tikās ar LBL debitantiem BK “Saldus” un uzvarēja ar 81:71. Arī trijās iepriekšējās tikšanās reizēs spēcīgāki bija jēkabpilieši.
 Mājinieku, Saldus komandas, vadība  pirms šīs spēles bija atlaidusi divus vadošos spēlētājus, tādēl likās, ka viesi uzvarēs bez grūtībām.
   Jēkabpilieši spēles sākumā  izvirzījās vadībā ar 7:2, taču tālāk tik viegli vairs negāja. Pirmajā ceturtdaļā vadība mainījās 4, bet neizšķirts bija 3 reizes, tomēr pirmo spēles ceturksni savā labā ar 23:19 noslēdza Jēkabpils. Otrās ceturtdaļas vidū  pēc R. Sirsniņa un M. Hlebovicka precīziem metieniem jēkabpiliešu pārsvars pieauga līdz 10 punktiem, bet pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 43:34 viesu labā. Līdzīga rezultāta starpība saglabājās arī visu trešo ceturtdaļu. Pirms pēdējā spēles nogriežņa rezultāts bija 59:51 mūsējo labā. Noslēdzošajā desmitminūtē pēc T. Bārnīza un K. Randla tālmetieniem mūsējo pārsvars pieauga līdz +14 (71:57). Atlikušajā laikā viesi nekādas vaļības neatļāvās un spēli novadīja līdz drošai uzvarai ar 81:71.
   Jēkabpils  komandā rezultatīvākie bija R. Sirsniņš (20 p), T. Bārnīzs (19), P. Veselovs (13). Nākamo spēli Latvijas Basketbola līgā BK “Jēkabpils” aizvadīs mājās 12. martā pret “Latvijas Universitāti”.

Komentāri (1)

1. Ģederts Piebriedis
    Ģederts Piebriedis
    pirms 10 gadiem

Pie vien vajadzej ari vis SIA Saldus ceļiniek samaset! Gan jau kāc no viņim spēle Salds izlase.